Τριπλέτα… επιπέδου, παράπονα ΠΑΟΚ

Ντέρμπι με πολλές ιδιομορφίες στο Γάζι, που αυτόματα σήμαινε…δυσκολίες!

Η Επιτροπή πολύ καλά έκανε και έστειλε μια τριάδα…σπέσιαλ!

Ρέφερι ο πολύπειρος Γιάννης Μαυραντωνάκης. Πρώτος βοηθός ο…Σουπερλιγκάτος Μιχάλης Παπαδάκης και δεύτερος βοηθός ο νεαρός και πολλά υποσχόμενος Μανόλης  Μπλαβάκης.

Αλμυρός – ΠΑΟΚ (1-0) λοιπόν, με τη ματσάρα αυτή να μην έχει να ζηλέψει απολύτως τίποτα από παιχνίδια πολύ μεγαλύτερων κατηγοριών.

Διαμαρτυρίες βασικά υπήρξαν από τους φιλοξενούμενους, όπου εστιάζονται σε δυο φάσεις.

Στο πρώτο μέρος(περίπου στο 30’), υποστηρίζουν ότι ο αντίπαλος τους Ρουμπάκης, αφού αρχικά προσπάθησε να κλοτσήσει, στη συνέχεια έφτυσε τον Ανδρέα Στρατήγη. Και η δεύτερη φάση στο  60ο λεπτό.

Ένα επικίνδυνο τάκλιν του Λυκούδη από πίσω.

Και όπως υποστηρίζει η πλευρά του ΠΑΟΚ, είναι ο ορισμός της κίτρινης,δεν βγήκε κάρτα από το τσεπάκι του διαιτητή, σε έναν παίχτη που είχε ήδη κιτρινιστή λίγα λεπτά νωρίτερα.