Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 5η μέχρι και την 11η αγωνιστική

Η Σούπερ Λιγκ 2 έκανε την… έκπληξη και ανακοίνωσε το Πρόγραμμα των επτά επόμενων αγωνιστικών!

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 5η μέχρι και την 11η αγωνιστική, καθώς και μέχρι το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος (χωρίς όμως να υπάρχουν ακριβείς μέρες και ώρες από τη 12η αγωνιστική και μετά):

5η αγωνιστική
Παρασκευή (15/11)
17:30 Δόξα Δράμας-Παναχαϊκή

Κυριακή (17/11)
14:45 Πλατανιάς-Απόλλων Σμ.
15:00 Εργοτέλης-Καραϊσκάκης
15:00 Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας
15:00 Κέρκυρα -Χανιά

Δευτέρα (18/11)
17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Πόντου

 6η αγωνιστική
Παρασκευή (22/11)
16:00 Πλατανιάς-Δόξα Δράμας

Κυριακή (24/11)
14:45 Καραϊσκάκης-Χανιά
15:00 Απόλλων Σμ.-ΠΑΣ Γιάννινα
15:00 Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης
15:00 Απόλλων Πόντου-Κέρκυρα

Δευτέρα (25/11)
17:00 Παναχαϊκή-Λεβαδειακός

 7η αγωνιστική

Παρασκευή (29/11)
19:30 Εργοτέλης-Παναχαϊκή
Σάββατο (30/11)
15:00 Χανιά-Απόλλων Λάρισας

Κυριακή (1/12)
15:00 Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
15:00 Καραϊσκάκης-Απόλλων Πόντου
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

Δευτέρα (2/12)
17:00 Κέρκυρα-Απόλλων Σμ.

 8η αγωνιστική

Παρασκευή (6/12)
19:30 Λεβαδειακός-Εργοτέλης

Κυριακή (8/12)
15:00 Πλατανιάς-Κέρκυρα
15:00 Απόλλων Σμ.-Καραϊσκάκης
15:00 Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Πόντου
17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Δράμας

Δευτέρα (9/12)
17:00 Παναχαϊκή-Χανιά

• 9η αγωνιστική
Παρασκευή (13/12)
19:30 Κέρκυρα -ΠΑΣ Γιάννινα
Κυριακή (15/12)
14:45 Απόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμ.
15:00 Δόξα Δράμας-Εργοτέλης
15:00 Καραϊσκάκης-Πλατανιάς
15:00 Απόλλων Πόντου-Παναχαϊκή
Δευτέρα (16/12)
17:00 Χανιά-Λεβαδειακός

10η αγωνιστική
Παρασκευή (20/12)
19:30 Παναχαϊκή-Απόλλων Σμ.

Σάββατο (21/12)
15:00 Πλατανιάς-Απόλλων Λάρισας

Κυριακή (22/12)
14:45 Λεβαδειακός-Απόλλων Πόντου
15:00 Κέρκυρα-Δόξα Δράμας
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Καραϊσκάκης

Δευτέρα (23/12)
17:00 Εργοτέλης-Χανιά

 11η αγωνιστική
Παρασκευή (3/1)
19:30 Παναχαϊκή-Πλατανιάς

Κυριακή (5/1)
14:45 Απόλλων Λάρισας-ΠΑΣ Γιάννινα
15:00 Καραϊσκάκης-Κέρκυρα
15:00 Απόλλων Πόντου-Εργοτέλης
15:00 Απόλλων Σμ.-Λεβαδειακός

Δευτέρα (6/1)
17:00 Χανιά-Δόξα Δράμας

 12η αγωνιστική (11-12/1)
Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας
Χανιά-Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα-Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης-Απόλλων Σμ.
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Πλατανιάς

13η αγωνιστική (18-19/1)
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Απόλλων Λάρισας-Καραϊσκάκης
Απόλλων Σμ.-Χανιά
Παναχαϊκή-Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς-Εργοτέλης

14η αγωνιστική (25-26/1)
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Σμ.
Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Χανιά-Πλατανιάς
Κέρκυρα-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-ΠΑΣ Γιάννινα

15η αγωνιστική (1-2/2)
Δόξα Δράμας-Απόλλων Σμ.
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας
Πλατανιάς-Απόλλων Πόντου
Λεβαδειακός-Καραϊσκάκης
ΠΑΣ Γιάννινα-Χανιά
Κέρκυρα-Εργοτέλης

 16η αγωνιστική (8-9/2)
Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας
Απόλλων Σμ.-Πλατανιάς
Απόλλων Λάρισας-Λεβαδειακός
Απόλλων Πόντου-ΠΑΣ Γιάννινα
Καραϊσκάκης-Εργοτέλης
Χανιά-Κέρκυρα

17η αγωνιστική (15-16/2)
Δόξα Δράμας-Πλατανιάς
Λεβαδειακός-Παναχαϊκή
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμ.
Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας
Κέρκυρα-Απόλλων Πόντου
Χανιά-Καραϊσκάκης

18η αγωνιστική (22-23/2)
Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας
Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Απόλλων Σμ.-Κέρκυρα
Απόλλων Λάρισας-Χανιά
Απόλλων Πόντου-Καραϊσκάκης

19η αγωνιστική (1/3)
Δόξα Δράμας-ΠΑΣ Γιάννινα
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
Κέρκυρα-Πλατανιάς
Χανιά-Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης-Απόλλων Σμ.
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας

20ή αγωνιστική (8/3)
Εργοτέλης-Δόξα Δράμας
ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα
Λεβαδειακός-Χανιά
Πλατανιάς-Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή-Απόλλων Πόντου
Απόλλων Σμ.-Απόλλων Λάρισας

21η αγωνιστική (15/3)
Δόξα Δράμας-Κέρκυρα
Χανιά-Εργοτέλης
Καραϊσκάκης-ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Πόντου-Λεβαδειακός
Απόλλων Λάρισας-Πλατανιάς
Απόλλων Σμ.-Παναχαϊκή

 22η αγωνιστική (22/3)
Δόξα Δράμας-Χανιά
Κέρκυρα-Καραϊσκάκης
Εργοτέλης-Απόλλων Πόντου
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμ.
Πλατανιάς-Παναχαϊκή