Φουριόζος Ολυμπιακός με δύο γκολ σε εννιά λεπτά στην Τρίπολη (vids)

Πολύ δυνατά μπήκε ο Ολυμπιακός στην Τρίπολη και πριν καν βγει το πρώτο δεκάλεπτο κατάφερε να πάρει προβάδισμα με δύο γκολ. Αρχικά στο 5′ ο Μασούρας με πολύ ωραίο σουτ στην κίνηση από γύρισμα του Σουντανί έκανε το 1-0 για τους «ερυθρόλευκους» που βρήκαν νωρίς τον τρόπο να ανοίξουν την άμυνα των γηπεδούχων. Μάλιστα τέσσερα […]

Πολύ δυνατά μπήκε ο Ολυμπιακός στην Τρίπολη και πριν καν βγει το πρώτο δεκάλεπτο κατάφερε να πάρει προβάδισμα με δύο γκολ.

Αρχικά στο 5′ ο Μασούρας με πολύ ωραίο σουτ στην κίνηση από γύρισμα του Σουντανί έκανε το 1-0 για τους «ερυθρόλευκους» που βρήκαν νωρίς τον τρόπο να ανοίξουν την άμυνα των γηπεδούχων.

Μάλιστα τέσσερα λεπτά μετά ο Ποντένσε έκανε και το 2-0 με πλασέ σε τετατέτ με τον Ολυμπιακό να παίρνει πολύ μεγάλο προβάδισμα.

© Πηγή: to10.gr