Θέμα: Το πρόγραμμα ανά ομάδα για τις ομάδες του Ηρακλείου

Έξι ομάδες από το Ηράκλειο θα μετέχουν στον 10ο Ομιλο της Γ Εθνικης. Πάμε να δούμε με ποιους θα παίξουν σε κάθε μία από τις 30 αγωνιστικές του Πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά ομάδα για τις ομάδες του Ηρακλείου : 

Γιούχτας

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Γιούχτας

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Γιούχτας – ΠΟΑ

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
Άρης Σούδας – Γιούχτας

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
Γιούχτας – Ρεπό

Ηρόδοτος

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
ΠΟΑ – Ηρόδοτος

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Ρεπό

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Γιούχτας

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Άρης Σούδας

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος

 

ΠΟΑ

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – ΠΟΑ

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Δαμάστας

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
ΠΟΑ – Ηρόδοτος

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – ΠΟΑ

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
ΠΟΑ – Άρης Σούδας

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου – ΠΟΑ

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Αγίου Νικολάου

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Πόρου

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Ρεθυμνιακός – ΠΟΑ

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Γιούχτας – ΠΟΑ

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
ΠΟΑ – Αναγέννηση Ιεράπετρας

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Ρεπό – ΠΟΑ

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΠΟΑ

Πόρος

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Πόρου

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Ρεπό – ΑΟ Πόρου

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας

 

Δαμάστα

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
ΠΟΑ – ΑΟ Δαμάστας

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Ρεπό – ΑΟ Δαμάστας

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Άρης Ρεθύμνου

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας

 

Αλμυρός

1η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

2η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Ρεπό – Αλμυρός Γαζίου

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Άρης Ρεθύμνου

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Αστέρας Ρεθύμνου

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός Γαζίου

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – ΠΟΑ