Θέμα: Ο… χάρτης των Πλέϊ οφ και Πλέϊ άουτ

Στην τελική ευθεία μπαίνει το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής (8ος ομιλος) μετά την κλήρωση για την έξτρα διαδικασία.

Το Πανόραμα των Πλέϊ οφ και Πλέϊ άουτ:

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία κλήρωσης για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των play-off και play-out του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Πλέϊ οφ

Ομάδες:

Επισκοπή

Ηρόδοτος

Γιούχτας

Πανακρωτηριακός

 

Η Bαθμολογία
1.Επισκοπή 38
2.Γιούχτας 31
3.Ηρόδοτος 25
4.Πανακρωτηριακός 23

 

Πιθανές ημερομηνίες  έξι αγωνιστικών (23/2 – 1/3 – 8/3 – 15/3- 22/3- 29/3)

 

Το πρόγραμμα: 

1η αγωνιστική

Eπισκοπή – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός

2η αγωνιστική

Ηρόδοτος – Γιούχτας

Πανακρωτηριακός – Eπισκοπή

3η αγωνιστική

Γιούχτας – Eπισκοπή

Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός

4η αγωνιστική

Ηρόδοτος – Eπισκοπή

Πανακρωτηριακός – Γιούχτας

5η αγωνιστική

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Eπισκοπή – Πανακρωτηριακός

6η αγωνιστική

Eπισκοπή  – Γιούχτας

Πανακρωτηριακός  – Ηρόδοτος

Πλέϊ άουτ

Ομάδες:

ΑΟΑΝ

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΠΟΑ

Πόρος

Ρεθυμνιακός

 

Η Bαθμολογία

ΑΟΑΝ 18

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 17

-ΠΟΑ 17

Πόρος 14

Ρεθυμνιακός 13

 

1η αγωνιστική

Ρεθυμνιακός  – ΠΟΑ

Πόρος – ΑΟΑΝ

Ρεπό:  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

2η αγωνιστική

ΠΟΑ  –  Πόρος

ΑΟΑΝ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό:  Ρεθυμνιακός

3η αγωνιστική

Πόρος – Ρεθυμνιακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ

Ρεπό:  ΑΟΑΝ

4η αγωνιστική

Ρεθυμνιακός  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΠΟΑ – ΑΟΑΝ

Ρεπό:  Πόρος

 

5η αγωνιστική

ΑΟΑΝ – Ρεθυμνιακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πόρος

Ρεπό: ΠΟΑ

6η αγωνιστική

ΠΟΑ – Ρεθυμνιακός

ΑΟΑΝ- Πόρος

Ρεπό:  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

7η αγωνιστική

Πόρος – ΠΟΑ

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟΑΝ

Ρεπό:  Ρεθυμνιακός

8η αγωνιστική

Ρεθυμνιακός – Πόρος

ΠΟΑ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό:  ΑΟΑΝ

9η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ρεθυμνιακός

ΑΟΑΝ – ΠΟΑ

Ρεπό:  Πόρος

10η αγωνιστική

Ρεθυμνιακός – ΑΟΑΝ

Πόρος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: ΠΟΑ

 

Όπως ανακοίνωσε η ΕΠΟ: 

 

PLAY-OFF
1η αγωνιστική  4η αγωνιστική 
Επισκοπή Ηρόδοτος Ηρόδοτος Επισκοπή
Γιούχτας Πανακρωτηριακός Πανακρωτηριακός Γιούχτας
2η αγωνιστική  5η αγωνιστική 
Ηρόδοτος Γιούχτας Γιούχτας Ηρόδοτος
Πανακρωτηριακός Επισκοπή Επισκοπή Πανακρωτηριακός
3η αγωνιστική  6η αγωνιστική 
Γιούχτας Επισκοπή Επισκοπή Γιούχτας
Ηρόδοτος Πανακρωτηριακός Πανακρωτηριακός Ηρόδοτος

 

PLAY-OUT
1η αγωνιστική 6η αγωνιστική
Ρεθυμνιακός Ατσαλένιος Ατσαλένιος Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος ΑΟ Πόρου
Δεν αγωνίζεται ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
2η αγωνιστική 7η αγωνιστική
Ατσαλένιος ΑΟ Πόρου ΑΟ Πόρου Ατσαλένιος
Άγιος Νικόλαος ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Άγιος Νικόλαος
Δεν αγωνίζεται Ρεθυμνιακός
3η αγωνιστική 8η αγωνιστική
ΑΟ Πόρου Ρεθυμνιακός Ρεθυμνιακός ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Ατσαλένιος Ατσαλένιος ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται Άγιος Νικόλαος
4η αγωνιστική 9η αγωνιστική
Ρεθυμνιακός ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Ρεθυμνιακός
Ατσαλένιος Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος Ατσαλένιος
Δεν αγωνίζεται ΑΟ Πόρου
5η αγωνιστική 10η αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος Ρεθυμνιακός Ρεθυμνιακός Άγιος Νικόλαος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΟ Πόρου ΑΟ Πόρου ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Δεν αγωνίζεται Ατσαλένιος