To πλήρες Πρόγραμμα του Κόπα Αμέρικα 2019

Η Βραζιλία φιλοξενεί την Διοργάνωση που ξεκίνησε στις 14 Ιουνίου και θα διαρκέσει έως και τις 7 Ιουλίου.

– Stoiximan.gr -Αγώνες με 0% Γκανιότα* κάθε μέρα *Αφορά την επιλογή “Νικητής Αγώνα” πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια

Το Πρόγραμμα:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Βραζιλία

Βολιβία

Βενεζουέλα

Περού

1η αγωνιστική

Βραζιλία – Βολιβία (15/6, 03:00 – Μορούμπι, Σάο Πάουλο) ΕΡΤ Sports HD 3-0

Βενεζουέλα – Περού (15/6, 22:00 – Αρένα ντο Γκρέμιο, Πόρτο Αλέγκρε) ΕΡΤ Sports HD  0-0 

2η αγωνιστική

Βολιβία – Περού (19/6, 00:30 – Μαρακανά, Ρίο ντε Ζανέιρο) ΕΡΤ Sports HD

Βραζιλία – Βενεζουέλα (19/6, 03:30 – Ιταϊπάβα Αρένα Φόντε Νόβα, Σαλβαντόρ) ΕΡΤ Sports HD

3η αγωνιστική

Περού – Βραζιλία (22/6, 22:00 – Αρένα Κορίνθιανς, Σάο Πάουλο) ΕΡΤ 1

Βολιβία – Βενεζουέλα (22/6, 22:00 – Μινεϊράο, Μπέλο Οριζόντε) ΕΡΤ Sports HD

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αργεντινή

Κολομβία

Παραγουάη

Κατάρ

1η αγωνιστική

Αργεντινή – Κολομβία (16/6, 01:00 – Ιταϊπάβα Αρένα Φόντε Νόβα, Σαλβαντόρ) ΕΡΤ Sports HD  0-2

Παραγουάη – Κατάρ (16/6, 22:00 – Μαρακανά, Ρίο ντε Ζανέιρο) ΕΡΤ Sports HD

2η αγωνιστική

Κολομβία – Κατάρ (20/6, 00:30 – Μορουμπί, Σάο Πάουλο) ΕΡΤ Sports HD

Αργεντινή – Παραγουάη (20/6, 03:30 – Μινεϊράο, Μπέλο Οριζόντε) ΕΡΤ Sports HD

3η αγωνιστική

Κατάρ – Αργεντινή (23/6, 22:00 – Αρένα ντο Γκρέμιο, Πόρτο Αλέγκρε) ΕΡΤ Sports HD

Κολομβία – Παραγουάη (23/6, 22:00 – Ιταϊπάβα Αρένα Φόντε Νόβα, Σαλβαντόρ) ΕΡΤ 1

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ουρουγουάη

Εκουαδόρ

Χιλή

Ιαπωνία

1η αγωνιστική

Ουρουγουάη – Εκουαδόρ (17/6, 01:00 – Μινεϊράο, Μπέλο Οριζόντε) ΕΡΤ Sports HD

Ιαπωνία – Χιλή (18/6, 02:00 – Μορουμπι, Σάο Πάουλο) ΕΡΤ Sports HD

2η αγωνιστική

Ουρουγουάη – Ιαπωνία (21/6, 02:00 – Αρένα ντο Γκρέμιο, Πόρτο Αλέγκρε) ΕΡΤ Sports HD

Εκουαδόρ – Χιλή (22/6, 02:00 – Ιταϊπάβα Αρένα Φόντε Νόβα, Σαλβαντόρ) ΕΡΤ Sports HD

3η αγωνιστική

Χιλή – Ουρουγουάη (25/6, 02:00 – Μαρακανά, Ρίο ντε Ζανέιρο) ΕΡΤ Sports HD

Εκουαδόρ – Ιαπωνία (25/6, 02:00 – Μινεϊράο, Μπέλο Οριζόντε) ΕΡΤ 1

  • Περνούν στα προημιτελικά οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου, καθώς και οι δύο καλύτεροι τρίτοι (μόνο ένας τρίτος μένει εκτός)