Mετράμε αντίστροφα για την επιστροφή στην δράση

Από τις 8 Μαρτίου έχει να κυλήσει το… τόπι στα γήπεδα της ΕΠΣΗ. Στις 10-11 Οκτώβρη ξεκινάνε Α1 και Α2 και ένα Σ/Κ μετά (17/18-10) η Β και Γ κατηγορία.

Τα Πρωταθλήματα της σεζόν 2010-21 στο… πιάτο σας: 

Α1 ΕΠΣΗ  

Πρεμιέρα στις 11/10. 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΜΟΙΡΕΣ 2Χ1 ΜΟΙΡΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
3Χ16 ΑΕΚ ΡΕΠΟ 16Χ3 ΡΕΠΟ ΑΕΚ
4Χ15 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΟΦΑ 15Χ4 ΟΦΑ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
5Χ14 ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14Χ5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΒΟΝΗ
6Χ13 ΠΑΟΚ ΜΙΝΩΙΚΗ 13Χ6 ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΟΚ
7Χ12 ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12Χ7 ΠΗΓΑΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
8Χ11 ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΟΜ 11Χ8 ΠΑΝΟΜ ΓΟΡΤΥΣ
10Χ9 ΑΟΤ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9Χ10 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΟΤ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3×1 ΑΕΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×3 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΕΚ
2×4 ΜΟΙΡΕΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×2 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΕΣ
16×5 ΡΕΠΟ ΒΟΝΗ 5×16 ΒΟΝΗ ΡΕΠΟ
15×6 ΟΦΑ ΠΑΟΚ 6×15 ΠΑΟΚ ΟΦΑ
14×7 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×14 ΡΩΜΑΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
13×8 ΜΙΝΩΙΚΗ ΓΟΡΤΥΣ 8×13 ΓΟΡΤΥΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
12×9 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×12 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ
11×10 ΠΑΝΟΜ ΑΟΤ 10×11 ΑΟΤ ΠΑΝΟΜ
3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×4 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×1 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
5×3 ΒΟΝΗ ΑΕΚ 3×5 ΑΕΚ ΒΟΝΗ
6×2 ΠΑΟΚ ΜΟΙΡΕΣ 2×6 ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΟΚ
7×16 ΡΩΜΑΝΟΣ ΡΕΠΟ 16×7 ΡΕΠΟ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×15 ΓΟΡΤΥΣ ΟΦΑ 15×8 ΟΦΑ ΓΟΡΤΥΣ
9×14 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×9 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
10×13 ΑΟΤ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×10 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΟΤ
12×11 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΝΟΜ 11×12 ΠΑΝΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2020- 2021   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 19η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
5×1 ΒΟΝΗ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×5 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΒΟΝΗ
4×6 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΟΚ 6×4 ΠΑΟΚ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
3×7 ΑΕΚ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×3 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΕΚ
2×8 ΜΟΙΡΕΣ ΓΟΡΤΥΣ 8×2 ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΙΡΕΣ
16×9 ΡΕΠΟ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×16 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΡΕΠΟ
15×10 ΟΦΑ ΑΟΤ 10×15 ΑΟΤ ΟΦΑ
14×11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΝΟΜ 11×14 ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
13×12 ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×13 ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 20η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1×6 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΑΟΚ 6×1 ΠΑΟΚ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
7×5 ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΟΝΗ 5×7 ΒΟΝΗ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×4 ΓΟΡΤΥΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×8 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΓΟΡΤΥΣ
9×3 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΕΚ 3×9 ΑΕΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
10×2 ΑΟΤ ΜΟΙΡΕΣ 2×10 ΜΟΙΡΕΣ ΑΟΤ
11×16 ΠΑΝΟΜ ΡΕΠΟ 16×11 ΡΕΠΟ ΠΑΝΟΜ
12×15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΦΑ 15×12 ΟΦΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
14×13 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×14 ΜΙΝΩΙΚΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 21η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
7×1 ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1Χ7 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΡΩΜΑΝΟΣ
6×8 ΠΑΟΚ ΓΟΡΤΥΣ 8×6 ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΟΚ
5×9 ΒΟΝΗ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×5 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΒΟΝΗ
4×10 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΟΤ 10×4 ΑΟΤ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
3×11 ΑΕΚ ΠΑΝΟΜ 11×3 ΠΑΝΟΜ ΑΕΚ
2×12 ΜΟΙΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΟΙΡΕΣ
16×13 ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×16 ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ
15×14 ΟΦΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×15 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΑ
7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 22η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
1×8 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΓΟΡΤΥΣ 8×1 ΓΟΡΤΥΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
9×7 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×9 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
10×6 ΑΟΤ ΠΑΟΚ 6×10 ΠΑΟΚ ΑΟΤ
11×5 ΠΑΝΟΜ ΒΟΝΗ 5×11 ΒΟΝΗ ΠΑΝΟΜ
12×4 ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×12 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
13×3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΕΚ 3×13 ΑΕΚ ΜΙΝΩΙΚΗ
14×2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΟΙΡΕΣ 2×14 ΜΟΙΡΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
16×15 ΡΕΠΟ ΟΦΑ 15×16 ΟΦΑ ΡΕΠΟ
8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ 23η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9×1 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×9 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
8×10 ΓΟΡΤΥΣ ΑΟΤ 10×8 ΑΟΤ ΓΟΡΤΥΣ
7×11 ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΝΟΜ 11×7 ΠΑΝΟΜ ΡΩΜΑΝΟΣ
6×12 ΠΑΟΚ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×6 ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟΚ
5×13 ΒΟΝΗ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×5 ΜΙΝΩΙΚΗ ΒΟΝΗ
4×14 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×4 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
3×15 ΑΕΚ ΟΦΑ 15×3 ΟΦΑ ΑΕΚ
2×16 ΜΟΙΡΕΣ ΡΕΠΟ 16×2 ΡΕΠΟ ΜΟΙΡΕΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×10 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΟΤ 10×1 ΑΟΤ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
11×9 ΠΑΝΟΜ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×11 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΝΟΜ
12×8 ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΟΡΤΥΣ 8×12 ΓΟΡΤΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
13×7 ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×13 ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
14×6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΟΚ 6×14 ΠΑΟΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
15×5 ΟΦΑ ΒΟΝΗ 5×15 ΒΟΝΗ ΟΦΑ
16×4 ΡΕΠΟ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×16 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΡΕΠΟ
2×3 ΜΟΙΡΕΣ ΑΕΚ 3×2 ΑΕΚ ΜΟΙΡΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2020- 2021   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11×1 ΠΑΝΟΜ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×11 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΑΝΟΜ
10×12 ΑΟΤ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×10 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟΤ
9×13 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×9 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
8×14 ΓΟΡΤΥΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×8 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΓΟΡΤΥΣ
7×15 ΡΩΜΑΝΟΣ ΟΦΑ 15×7 ΟΦΑ ΡΩΜΑΝΟΣ
6×16 ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ 16×6 ΡΕΠΟ ΠΑΟΚ
5×2 ΒΟΝΗ ΜΟΙΡΕΣ 2×5 ΜΟΙΡΕΣ ΒΟΝΗ
4×3 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΕΚ 3×4 ΑΕΚ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×12 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
13×11 ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΝΟΜ 11×13 ΠΑΝΟΜ ΜΙΝΩΙΚΗ
14×10 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΟΤ 10×14 ΑΟΤ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
15×9 ΟΦΑ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×15 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΟΦΑ
16×8 ΡΕΠΟ ΓΟΡΤΥΣ 8×16 ΓΟΡΤΥΣ ΡΕΠΟ
2×7 ΜΟΙΡΕΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×2 ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΕΣ
3×6 ΑΕΚ ΠΑΟΚ 6×3 ΠΑΟΚ ΑΕΚ
4×5 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΒΟΝΗ 5×4 ΒΟΝΗ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13×1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×13 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΜΙΝΩΙΚΗ
12×14 ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×12 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
11×15 ΠΑΝΟΜ ΟΦΑ 15×11 ΟΦΑ ΠΑΝΟΜ
10×16 ΑΟΤ ΡΕΠΟ 16×10 ΡΕΠΟ ΑΟΤ
9×2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΟΙΡΕΣ 2×9 ΜΟΙΡΕΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
8×3 ΓΟΡΤΥΣ ΑΕΚ 3×8 ΑΕΚ ΓΟΡΤΥΣ
7×4 ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4×7 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΡΩΜΑΝΟΣ
6×5 ΠΑΟΚ ΒΟΝΗ 5×6 ΒΟΝΗ ΠΑΟΚ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×14 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
15×13 ΟΦΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×15 ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΑ
16×12 ΡΕΠΟ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×16 ΠΗΓΑΣΟΣ ΡΕΠΟ
2×11 ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΟΜ 11×2 ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΕΣ
3×10 ΑΕΚ ΑΟΤ 10×3 ΑΟΤ ΑΕΚ
4×9 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
5×8 ΒΟΝΗ ΓΟΡΤΥΣ 8×5 ΓΟΡΤΥΣ ΒΟΝΗ
6×7 ΠΑΟΚ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×6 ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΟΚ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15×1 ΟΦΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1×15 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΟΦΑ
14×16 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΡΕΠΟ 16×14 ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
13×2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΟΙΡΕΣ 2×13 ΜΟΙΡΕΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
12×3 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΕΚ 3Χ12 ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ
11×4 ΠΑΝΟΜ ΤΡΙΤΩΝΙΑ 4Χ11 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΝΟΜ
10×5 ΑΟΤ ΒΟΝΗ 5×10 ΒΟΝΗ ΑΟΤ
9×6 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΟΚ 6×9 ΠΑΟΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
8×7 ΓΟΡΤΥΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 7×8 ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΟΡΤΥΣ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×16 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΡΕΠΟ 16×1 ΡΕΠΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
2×15 ΜΟΙΡΕΣ ΟΦΑ 15×2 ΟΦΑ ΜΟΙΡΕΣ
3×14 ΑΕΚ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14×3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΕΚ
4×13 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 13×4 ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
5×12 ΒΟΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 12×5 ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΟΝΗ
6×11 ΠΑΟΚ ΠΑΝΟΜ 11×6 ΠΑΝΟΜ ΠΑΟΚ
7×10 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΟΤ 10×7 ΑΟΤ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×9 ΓΟΡΤΥΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 9×8 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΓΟΡΤΥΣ

 

 

Α2

1ος Ομιλος

Πρεμιέρα στις 10-11/10. 

 

1η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×2 ΔΙΑΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 2×1 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΔΙΑΣ
3×12 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΝΤΟ 12×3 ΛΙΝΤΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4×11 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
5×10 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΣ 10×5 ΜΟΧΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
6×9 ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×6 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΩΡΙΕΑΣ
7×8 ΓΟΥΒΕΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×7 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΓΟΥΒΕΣ
2η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
3×1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΑΣ 1×3 ΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2×4 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 4×2 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
12×5 ΛΙΝΤΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 5×12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ
11×6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 6×11 ΔΩΡΙΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
10×7 ΜΟΧΟΣ ΓΟΥΒΕΣ 7×10 ΓΟΥΒΕΣ ΜΟΧΟΣ
8×9 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×8 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
3η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×4 ΔΙΑΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 4×1 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΙΑΣ
5×3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3×5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
6×2 ΔΩΡΙΕΑΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 6×2 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΔΩΡΙΕΑΣ
7×12 ΓΟΥΒΕΣ ΛΙΝΤΟ 12×7 ΛΙΝΤΟ ΓΟΥΒΕΣ
8×11 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
9×10 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΣ 10×9 ΜΟΧΟΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
4η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
5×1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΙΑΣ 1×5 ΔΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
4×6 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΩΡΙΕΑΣ 6×4 ΔΩΡΙΕΑΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
3×7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΟΥΒΕΣ 7×3 ΓΟΥΒΕΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2×8 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΟΥΝΑΒΟΙ
12×9 ΛΙΝΤΟ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×12 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ
10×11 ΜΟΧΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΧΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   ΠΕΡΙΟΔΟΣ:   2020- 2021  –  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος Όμιλος)
5η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×6 ΔΙΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 6×1 ΔΩΡΙΕΑΣ ΔΙΑΣ
7×5 ΓΟΥΒΕΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 5×7 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΟΥΒΕΣ
8×4 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 4×8 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
9×3 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3×9 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
10×2 ΜΟΧΟΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 10×2 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΜΟΧΟΣ
11×12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΙΝΤΟ 12×11 ΛΙΝΤΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
6η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
7×1 ΓΟΥΒΕΣ ΔΙΑΣ 1×7 ΔΙΑΣ ΓΟΥΒΕΣ
6×8 ΔΩΡΙΕΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×6 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΔΩΡΙΕΑΣ
5×9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×5 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
4×10 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΟΧΟΣ 10×4 ΜΟΧΟΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
3×11 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2×12 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΛΙΝΤΟ 12×2 ΛΙΝΤΟ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
7η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×8 ΔΙΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΔΙΑΣ
9×7 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΟΥΒΕΣ 9×7 ΓΟΥΒΕΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
10×6 ΜΟΧΟΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 6×10 ΔΩΡΙΕΑΣ ΜΟΧΟΣ
11×5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 5×11 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
12×4 ΛΙΝΤΟ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 4×12 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΙΝΤΟ
2×3 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3×2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
8η Αγωνιστική 19η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
9×1 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΙΑΣ 1×9 ΔΙΑΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
8×10 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΜΟΧΟΣ 10×8 ΜΟΧΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
7×11 ΓΟΥΒΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΟΥΒΕΣ
6×12 ΔΩΡΙΕΑΣ ΛΙΝΤΟ 12×6 ΛΙΝΤΟ ΔΩΡΙΕΑΣ
5×2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 2×5 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
4×3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3×4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
9η Αγωνιστική 20η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×10 ΔΙΑΣ ΜΟΧΟΣ 10×1 ΜΟΧΟΣ ΔΙΑΣ
11×9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×11 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
12×8 ΛΙΝΤΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×12 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΛΙΝΤΟ
2×7 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΟΥΒΕΣ 7×2 ΓΟΥΒΕΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
3×6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ 6×3 ΔΩΡΙΕΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4×5 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 5×4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
10η Αγωνιστική 21η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
11×1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΙΑΣ 1×11 ΔΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
10×12 ΜΟΧΟΣ ΛΙΝΤΟ 12×10 ΛΙΝΤΟ ΜΟΧΟΣ
9×2 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 2×9 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
8×3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3×8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
7×4 ΓΟΥΒΕΣ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 4×7 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΓΟΥΒΕΣ
6×5 ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 5×6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΩΡΙΕΑΣ
11η Αγωνιστική 22η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
12×1 ΛΙΝΤΟ ΔΙΑΣ 1×12 ΔΙΑΣ ΛΙΝΤΟ
2×11 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 11×2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
3×10 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΧΟΣ 10×3 ΜΟΧΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4×9 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 9×4 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
5×8 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 8×5 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
6×7 ΔΩΡΙΕΑΣ ΓΟΥΒΕΣ 7×6 ΓΟΥΒΕΣ ΔΩΡΙΕΑΣ

 

Α2

2ος Ομιλος

Πρεμιέρα στις 10-11/10. 

1η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×2 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΟΥΒΑΣ 2×1 ΡΟΥΒΑΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
3×12 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
4×11 ΑΣΙΤΕΣ ΑΣΗΜΙ 11×4 ΑΣΗΜΙ ΑΣΙΤΕΣ
5×10 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΦΑΜ 10×5 ΟΦΑΜ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6×9 ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΓΟΗ 9×6 ΕΓΟΗ ΤΥΛΙΣΟΣ
7×8 ΡΑΥΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×7 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΑΥΚΟΣ
2η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
3×1 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×3 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
2×4 ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΙΤΕΣ 4×2 ΑΣΙΤΕΣ ΡΟΥΒΑΣ
12×5 ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5×12 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΙΣΤΟΣ
11×6 ΑΣΗΜΙ ΤΥΛΙΣΟΣ 6×11 ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΗΜΙ
10×7 ΟΦΑΜ ΡΑΥΚΟΣ 7×10 ΡΑΥΚΟΣ ΟΦΑΜ
8×9 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΓΟΗ 9×8 ΕΓΟΗ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
3η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×4 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΕΣ 4×1 ΑΣΙΤΕΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
5×3 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 3×5 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6×2 ΤΥΛΙΣΟΣ ΡΟΥΒΑΣ 6×2 ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΣ
7×12 ΡΑΥΚΟΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×7 ΦΑΙΣΤΟΣ ΡΑΥΚΟΣ
8×11 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙ 11×8 ΑΣΗΜΙ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
9×10 ΕΓΟΗ ΟΦΑΜ 10×9 ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ
4η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
5×1 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×5 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4×6 ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΛΙΣΟΣ 6×4 ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΙΤΕΣ
3×7 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΡΑΥΚΟΣ 7×3 ΡΑΥΚΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
2×8 ΡΟΥΒΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×2 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΟΥΒΑΣ
12×9 ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΓΟΗ 9×12 ΕΓΟΗ ΦΑΙΣΤΟΣ
10×11 ΟΦΑΜ ΑΣΗΜΙ 11×10 ΑΣΗΜΙ ΟΦΑΜ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   ΠΕΡΙΟΔΟΣ:   2020- 2021  –  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος Όμιλος)
5η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×6 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΣ 6×1 ΤΥΛΙΣΟΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
7×5 ΡΑΥΚΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5×7 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΥΚΟΣ
8×4 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΙΤΕΣ 4×8 ΑΣΙΤΕΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
9×3 ΕΓΟΗ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 3×9 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΕΓΟΗ
10×2 ΟΦΑΜ ΡΟΥΒΑΣ 10×2 ΡΟΥΒΑΣ ΟΦΑΜ
11×12 ΑΣΗΜΙ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×11 ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΗΜΙ
6η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
7×1 ΡΑΥΚΟΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×7 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΑΥΚΟΣ
6×8 ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×6 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΣ
5×9 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ 9×5 ΕΓΟΗ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4×10 ΑΣΙΤΕΣ ΟΦΑΜ 10×4 ΟΦΑΜ ΑΣΙΤΕΣ
3×11 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΣΗΜΙ 11×3 ΑΣΗΜΙ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
2×12 ΡΟΥΒΑΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×2 ΦΑΙΣΤΟΣ ΡΟΥΒΑΣ
7η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×8 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
9×7 ΕΓΟΗ ΡΑΥΚΟΣ 9×7 ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ
10×6 ΟΦΑΜ ΤΥΛΙΣΟΣ 6×10 ΤΥΛΙΣΟΣ ΟΦΑΜ
11×5 ΑΣΗΜΙ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5×11 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙ
12×4 ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΙΤΕΣ 4×12 ΑΣΙΤΕΣ ΦΑΙΣΤΟΣ
2×3 ΡΟΥΒΑΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 3×2 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΡΟΥΒΑΣ
8η Αγωνιστική 19η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
9×1 ΕΓΟΗ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×9 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ
8×10 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΟΦΑΜ 10×8 ΟΦΑΜ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
7×11 ΡΑΥΚΟΣ ΑΣΗΜΙ 11×7 ΑΣΗΜΙ ΡΑΥΚΟΣ
6×12 ΤΥΛΙΣΟΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×6 ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΛΙΣΟΣ
5×2 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΒΑΣ 2×5 ΡΟΥΒΑΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4×3 ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 3×4 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΣΙΤΕΣ
9η Αγωνιστική 20η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×10 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΦΑΜ 10×1 ΟΦΑΜ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
11×9 ΑΣΗΜΙ ΕΓΟΗ 9×11 ΕΓΟΗ ΑΣΗΜΙ
12×8 ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×12 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΦΑΙΣΤΟΣ
2×7 ΡΟΥΒΑΣ ΡΑΥΚΟΣ 7×2 ΡΑΥΚΟΣ ΡΟΥΒΑΣ
3×6 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΤΥΛΙΣΟΣ 6×3 ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
4×5 ΑΣΙΤΕΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5×4 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΙΤΕΣ
10η Αγωνιστική 21η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
11×1 ΑΣΗΜΙ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×11 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΗΜΙ
10×12 ΟΦΑΜ ΦΑΙΣΤΟΣ 12×10 ΦΑΙΣΤΟΣ ΟΦΑΜ
9×2 ΕΓΟΗ ΡΟΥΒΑΣ 2×9 ΡΟΥΒΑΣ ΕΓΟΗ
8×3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 3×8 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
7×4 ΡΑΥΚΟΣ ΑΣΙΤΕΣ 4×7 ΑΣΙΤΕΣ ΡΑΥΚΟΣ
6×5 ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5×6 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΣ
11η Αγωνιστική 22η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
12×1 ΦΑΙΣΤΟΣ AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1×12 AΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΑΙΣΤΟΣ
2×11 ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΗΜΙ 11×2 ΑΣΗΜΙ ΡΟΥΒΑΣ
3×10 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΟΦΑΜ 10×3 ΟΦΑΜ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
4×9 ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ 9×4 ΕΓΟΗ ΑΣΙΤΕΣ
5×8 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 8×5 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6×7 ΤΥΛΙΣΟΣ ΡΑΥΚΟΣ 7×6 ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΣ  

 

 

 

Β Κατηγορία 

1ος Ομιλος 

Πρεμιέρα στις 17-18/10. 

 

1η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×2 ΕΡΜΗΣ ΑΟΚ 2×1 ΑΟΚ ΕΡΜΗΣ
3×10 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΡΕΠΟ 10×3 ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
4×9 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. 9×4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΕΛΠΙΔΕΣ
5×8 ΓΑΡΙΠΑ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 8×5 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΓΑΡΙΠΑ
6×7 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7×6 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
2η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×4 ΑΟΚ ΕΛΠΙΔΕΣ 4×2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΟΚ
3×1 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ 1×3 ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
8×7 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7×8 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
9×6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 6×9 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
10×5 ΡΕΠΟ ΓΑΡΙΠΑ 5×10 ΓΑΡΙΠΑ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×4 ΕΡΜΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ 4×1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΜΗΣ
5×3 ΓΑΡΙΠΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 3×5 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΓΑΡΙΠΑ
6×2 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΚ 2×6 ΑΟΚ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
7×10 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΡΕΠΟ 10×7 ΡΕΠΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
8×9 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. 9×8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
4η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×8 ΑΟΚ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 8×2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΑΟΚ
3×7 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7×3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
4×6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 6×4 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
5×1 ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΜΗΣ 1×5 ΕΡΜΗΣ ΓΑΡΙΠΑ
10×9 ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. 9×10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΡΕΠΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2020- 2021   Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος Όμιλος)
5η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×6 ΕΡΜΗΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 6×1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ
2×10 ΑΟΚ ΡΕΠΟ 10×2 ΡΕΠΟ ΑΟΚ
7×5 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΓΑΡΙΠΑ 5×7 ΓΑΡΙΠΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
8×4 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΕΛΠΙΔΕΣ 4×8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
9×3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 3×9 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
6η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
3×2 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΟΚ 2×3 ΑΟΚ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
4×10 ΕΛΠΙΔΕΣ ΡΕΠΟ 10×4 ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ
5×9 ΓΑΡΙΠΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. 9×5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΓΑΡΙΠΑ
6×8 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 8×6 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
7×1 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΡΜΗΣ 1×7 ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
7η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×5 ΑΟΚ ΓΑΡΙΠΑ 5×2 ΓΑΡΙΠΑ ΑΟΚ
4×3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 3×4 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
8×1 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΕΡΜΗΣ 1×8 ΕΡΜΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
9×7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7×9 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
10×6 ΡΕΠΟ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 6×10 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×9 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. 9×1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΕΡΜΗΣ
5×4 ΓΑΡΙΠΑ ΕΛΠΙΔΕΣ 4×5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΑΡΙΠΑ
6×3 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 3×6 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
7×2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΟΚ 2×7 ΑΟΚ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
10×8 ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 8×10 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×10 ΕΡΜΗΣ ΡΕΠΟ 10×1 ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ
3×8 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 8×3 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
4×7 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 7×4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
6×5 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΡΙΠΑ 5×6 ΓΑΡΙΠΑ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
9×2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. ΑΟΚ 2×9 ΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

 

Β Κατηγορία 

2ος Ομιλος 

Πρεμιέρα στις 17-18/10. 

1η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×2 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2×1 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
3×10 ΚΑΝΑΡΙΑ ΡΕΠΟ 10×3 ΡΕΠΟ ΚΑΝΑΡΙΑ
4×9 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΖΑΡΟΣ 9×4 ΖΑΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5×8 ΘΕΡΙΣΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗ 8×5 ΠΑΛΙΑΝΗ ΘΕΡΙΣΟΣ
6×7 ΔΑΦΝΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 7×6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΕΣ
2η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×4 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4×2 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
3×1 ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×3 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΚΑΝΑΡΙΑ
8×7 ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ 7×8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗ
9×6 ΖΑΡΟΣ ΔΑΦΝΕΣ 6×9 ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΣ
10×5 ΡΕΠΟ ΘΕΡΙΣΟΣ 5×10 ΘΕΡΙΣΟΣ ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×4 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4×1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
5×3 ΘΕΡΙΣΟΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 3×5 ΚΑΝΑΡΙΑ ΘΕΡΙΣΟΣ
6×2 ΔΑΦΝΕΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2×6 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΕΣ
7×10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΕΠΟ 10×7 ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ
8×9 ΠΑΛΙΑΝΗ ΖΑΡΟΣ 9×8 ΖΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗ
4η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×8 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗ 8×2 ΠΑΛΙΑΝΗ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
3×7 ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 7×3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΝΑΡΙΑ
4×6 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΑΦΝΕΣ 6×4 ΔΑΦΝΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5×1 ΘΕΡΙΣΟΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×5 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΘΕΡΙΣΟΣ
10×9 ΡΕΠΟ ΖΑΡΟΣ 9×10 ΖΑΡΟΣ ΡΕΠΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2020- 2021   Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος Όμιλος)
5η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×6 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΔΑΦΝΕΣ 6×1 ΔΑΦΝΕΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
2×10 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΡΕΠΟ 10×2 ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
7×5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΘΕΡΙΣΟΣ 5×7 ΘΕΡΙΣΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
8×4 ΠΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4×8 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗ
9×3 ΖΑΡΟΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 3×9 ΚΑΝΑΡΙΑ ΖΑΡΟΣ
6η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
3×2 ΚΑΝΑΡΙΑ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2×3 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΑΝΑΡΙΑ
4×10 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΡΕΠΟ 10×4 ΡΕΠΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5×9 ΘΕΡΙΣΟΣ ΖΑΡΟΣ 9×5 ΖΑΡΟΣ ΘΕΡΙΣΟΣ
6×8 ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗ 8×6 ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΑΦΝΕΣ
7×1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×7 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×5 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΘΕΡΙΣΟΣ 5×2 ΘΕΡΙΣΟΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
4×3 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 3×4 ΚΑΝΑΡΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
8×1 ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×8 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗ
9×7 ΖΑΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 7×9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΖΑΡΟΣ
10×6 ΡΕΠΟ ΔΑΦΝΕΣ 6×10 ΔΑΦΝΕΣ ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×9 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΖΑΡΟΣ 9×1 ΖΑΡΟΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
5×4 ΘΕΡΙΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4×5 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΘΕΡΙΣΟΣ
6×3 ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΝΑΡΙΑ 3×6 ΚΑΝΑΡΙΑ ΔΑΦΝΕΣ
7×2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2×7 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ
10×8 ΡΕΠΟ ΠΑΛΙΑΝΗ 8×10 ΠΑΛΙΑΝΗ ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×10 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΡΕΠΟ 10×1 ΡΕΠΟ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
3×8 ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΑΛΙΑΝΗ 8×3 ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΑΝΑΡΙΑ
4×7 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 7×4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
6×5 ΔΑΦΝΕΣ ΘΕΡΙΣΟΣ 5×6 ΘΕΡΙΣΟΣ ΔΑΦΝΕΣ
9×2 ΖΑΡΟΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2×9 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΖΑΡΟΣ

 

 

Γ ΕΠΣΗ 

Πρεμιέρα στις 17-18/10. 

1η Αγωνιστική 10η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×2 ΡΟΔΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2×1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΔΙΑ
3×10 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΙΝΙ 10×3 ΙΝΙ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
4×9 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΚΟΡΑΚΑΣ 9×4 ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ
5×8 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 8×5 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6×7 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. 7×6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
2η Αγωνιστική 11η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ 4×2 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3×1 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΡΟΔΙΑ 1×3 ΡΟΔΙΑ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
8×7 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. 7×8 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
9×6 ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 6×9 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΡΑΚΑΣ
10×5 ΙΝΙ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 5×10 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΙΝΙ
3η Αγωνιστική 12η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×4 ΡΟΔΙΑ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ 4×1 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΡΟΔΙΑ
5×3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 3×5 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6×2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2×6 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
7×10 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΙΝΙ 10×7 ΙΝΙ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
8×9 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΚΟΡΑΚΑΣ 9×8 ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
4η Αγωνιστική 13η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 8×2 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3×7 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. 7×3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
4×6 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 6×4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ
5×1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΟΔΙΑ 1×5 ΡΟΔΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
10×9 ΙΝΙ ΚΟΡΑΚΑΣ 9×10 ΚΟΡΑΚΑΣ ΙΝΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2020- 2021   Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
5η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×6 ΡΟΔΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 6×1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΡΟΔΙΑ
2×10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΝΙ 10×2 ΙΝΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
7×5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 5×7 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
8×4 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ 4×8 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
9×3 ΚΟΡΑΚΑΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 3×9 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
6η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
3×2 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2×3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
4×10 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΙΝΙ 10×4 ΙΝΙ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ
5×9 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΟΡΑΚΑΣ 9×5 ΚΟΡΑΚΑΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6×8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 8×6 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
7×1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΡΟΔΙΑ 1×7 ΡΟΔΙΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
7η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
2×5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 5×2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
4×3 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 3×4 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ
8×1 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΡΟΔΙΑ 1×8 ΡΟΔΙΑ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
9×7 ΚΟΡΑΚΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. 7×9 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΚΟΡΑΚΑΣ
10×6 ΙΝΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 6×10 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΙΝΙ
8η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×9 ΡΟΔΙΑ ΚΟΡΑΚΑΣ 9×1 ΚΟΡΑΚΑΣ ΡΟΔΙΑ
5×4 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ 4×5 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
6×3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 3×6 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
7×2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2×7 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
10×8 ΙΝΙ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 8×10 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΙΝΙ
9η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ Β’  ΓΥΡΟΣ
1×10 ΡΟΔΙΑ ΙΝΙ 10×1 ΙΝΙ ΡΟΔΙΑ
3×8 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 8×3 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
4×7 ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. 7×4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. ΝΕΟΙ  ΜΟΙΡΩΝ
6×5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 5×6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9×2 ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2×9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ