ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της αγωνιστικής που μας έρχεται στα τοπικά πρωταθλήματα.

Δείτε τους διαιτητές

(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Θέμελη Π.
2. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.
3. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.
4. ΑΛΜΥΡΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
5. ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ., Σιγανού Γ.
6. ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Δρακωνάκης Ε., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.
9. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Τζάμος Δ., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΟΑ Σάββατο 22/02/20 18:00 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.
11. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
12. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/02/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.
13. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
14. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ., Τσοπουρίδης Α.
15. ΔΙΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ., Κανταρτζόγλου Δ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Μπιτζιλη Μ.
18. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.
19. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αγαλιώτης Α.
20. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπέτος Σ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη Φ.
23. ΔΑΦΝΕΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μουλακάκης Κ.
24. ΟΦΑΜ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Ζαφείρης Α.
25. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
26. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 22/02/20 15:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Ρεμεδιάκης Γ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΓΑΡΙΠΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ., Δρακάκης Α.
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΙΝΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Σαρόγλου Ε., Μαυρουδής Δ., Βασιλάκης Α.
30. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:00 Δρακωνάκης Ε., Σκρεπέτος Σ., Ρεμεδιάκης Γ.
31. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 23/02/20 12:00 Σίσκος Τ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Σ.
32. ΡΟΔΙΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 23/02/20 12:00 Μπεκιράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ., Δρακάκης Α.