ΕΠΣΗ: Είκοσι νίκες γηπεδούχων σε 33 παιχνίδια

Την τιμητική τους είχαν οι γηπεδούχοι αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωτάθληματα της ΕΠΣΗ αφού σε συνολικά 33 παιχνίδια είχαμε είκοσι νίκες αυτών.

Πιο συγκεκριμένα στην Α1 ΕΠΣΗ από τα επτά παιχνίδια που έγιναν πέντε γηπεδούχοι πανηγύρισαν τους τρεις βαθμούς της νίκης, ενώ στο πρωτάθλημα της Α2 ΕΠΣΗ έξι νίκες είχαν οι γηπεδούχοι.

Δείτε αναλυτικά τις νίκες των γηπεδούχων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού”
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Τζάμος Δ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-0
2. ΠΑΝΟΜ – ΖΑΡΟΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
6-1
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-1
4. ΓΟΡΤΥΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 16/02/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
3-2
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
1-0
6. ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μάτσας Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-2
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
4-1
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
2-1
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
3-0
10. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΙΤΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
4-1
11. ΑΣΗΜΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η., Τζανάκη Μ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
6-2
12. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΒΟΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
3-2
13. ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ζαφείρης Α., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
1-1
14. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
1-0
15. ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
1-3
16. Ε.Γ.Ο.Η – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 16/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Καρατζάς Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
1-1
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ. 3-0
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΑ Σάββατο 15/02/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
3-1
19. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α. 4-0
20. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 16/02/20 12:30 Καρατζάς Γ., Ζιουτος Κ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α. 0-2
21. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Μουλακάκης Κ. 3-0
22. ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α. 3-0
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης Κ. 1-2
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Σάββατο 15/02/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ. 0-1
25. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 15/02/20 16:00 Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ. 1-0
26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 16:00 Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ. 4-3
27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ. 1-3
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 16/02/20 18:00 Δασκαλάκης Α., Σίσκος Τ., Μπεκιράκης Ι. 0-4
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ., Αναστασιάδης Δ. 2-7
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΡΟΔΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 Συναδινάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζανάκη Μ. 2-1
31. ΙΝΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00 Χναράκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν. 2-2
32. ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 12:00 Κλαμπατσέας Χ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ. 4-4
33. ΓΑΡΙΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Δρακάκης Α. 5-2