ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Γνωστούς έκανε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου σε όλα τα τοπικά πρωταθλήματα…

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού”
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
3. ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.
4. ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σιγανού Γ.
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Σφακιανάκης Δ., Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
7. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Γρηγοράκης Ι.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Τζάμος Δ., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.
9. ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε.
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ.
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Νικολακάκης Β., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
12. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π.
13. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΡΟΥΒΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
14. ΑΣΙΤΕΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
16. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Μερκουλίδης Ν., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/01/20 10:00 Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ., Θέμελη Π.
19. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
20. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
21. ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ.
22. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
26. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 18:30 Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ., Τζανάκη Μ.
32. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 12:00 Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Τζανάκη Μ.