Το πλήρες πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Παρακολουθήστε στο παρακάτω πίνακα το πλήρες πρόγραμμα για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο σε όλα τα γήπεδα του τοπικού

Πλήρες το πρόγραμμα για ένα ακόμα Σββατούριακο στα τοπικά πρωταθλήματα με όλες τις κατηγορίες να είναι σε…δράση.

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού”
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
3. ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
4. ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 26/01/20 15:00
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
7. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΑΣΙΤΕΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 25/01/20 15:00
10. ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/01/20 15:00
12. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
13. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00
14. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΡΟΥΒΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 26/01/20 15:00
16. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
18. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 18:00
19. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/01/20 11:00
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00
21. ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
22. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/01/20 15:00
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
26. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/01/20 15:00
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 26/01/20 10:00
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 26/01/20 12:30
32. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 26/01/20 15:00
33. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00