Τα ματς της ημέρας σε Α2,Β και Γ ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω τι παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα σε Α2, Β1,Β2 και Γ ΕΠΣΗ.

Φουλ δράση για ακόμα ένα Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του τοπικού πρωταθλήματος και το athleticradio.gr σας παρουσιάζει τα παιχνίδια που είναι προγραμματισμένα για σήμερα…

Δείτε το πρόγραμμα:

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
3. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
4. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
5. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 14/12/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Καρατζάς Γ., Ξυπάκης Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
7. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Σίσκος Τ., Δρακωνάκης Ε.
8. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 14/12/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
9. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΕΚ Σάββατο 14/12/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
11. ΔΑΦΝΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Τζανάκη Μ.
12. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
14. ΓΑΡΙΠΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κατσογιάννης Η., Συναδινάκης Κ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
15. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 14/12/19 18:00 Δρακωνάκης Ε., Ζαφείρης Α., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.