Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ (6-7/12)

Παρακολουθήστε παρακάτω τους διαιτητές που ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων.

Δείτε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της Α2, Β1, Β2 και Γ’ ΕΠΣΗ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Δικαίωμα Στη Ζωή”
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΒΟΝΗ – ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 07/12/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Ζιουτος Κ., Σιγανού Γ.
9. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 07/12/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.
11. ΛΙΝΤΟ – ΑΣΙΤΕΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 07/12/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.
12. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 08/12/19 12:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι., Αναστασιάδης Δ.
13. ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
14. ΦΑΙΣΤΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
15. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΡΟΥΒΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Μαυρουδής Δ., Σίσκος Τ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
16. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 08/12/19 15:00 Ζαφείρης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κατσογιάννης Η.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 07/12/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
19. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Σίσκος Τ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
20. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 07/12/19 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Σφακιανάκης Μ. Μ.
21. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00 Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Χναράκης Δ.
22. ΜΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΡΑΥΚΟΣ – ΟΦΑΜ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 07/12/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
24. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Κρασαγάκης Χ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 08/12/19 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ.
26. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 08/12/19 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Δρακωνάκης Ε., Τζανάκη Μ.
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
28. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΓΟΗ Κυριακή 08/12/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΙΝΙ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Σταυράκης Γ., Μπαλίδης Α., Χρονάκης (ΜΑΘ) Γ.
30. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Μπατζακάκη Β.
31. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 08/12/19 10:00 Μπεκιράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
32. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 08/12/19 12:00 Κατσογιάννης Η., Καρατζάς Γ., Χναράκης Δ.
33. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 08/12/19 18:00 Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.