Α1 ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο του Παιδιού”: Όλα όσα έγιναν στην 11η αγωνιστική

Σε απόσταση που δεν πραγματοποιούνται play off έχει ξεφύγει η Δαμάστα από τον δεύτερο Αλμυρό μετά και το τελος της 11ης αγωνιστικής.

Δείτε βαθμολογία, αποτελέσματα και επόμενη αγωνιστική σε ένα εντυπωσιακό πρωτάθλημα σε αυτές τις πρώτες αγωνιστικές.

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Γρηγοράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-2
2. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
3-1
3. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-0
4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ. 3-0
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/11/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
1-1
6. ΖΑΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
3-0
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καούρας Γ. 0-1

Η βαθμολογία:

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 31 11 10 1 0 22 4
2. ΑΛΜΥΡΟΣ 23 11 7 2 2 21 7
3. ΡΩΜΑΝΟΣ 22 11 6 4 1 15 9
4. ΖΑΡΟΣ 18 11 6 0 5 13 11
5. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 17 11 5 2 4 13 16
6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 17 11 5 2 4 14 10
7. ΠΑΝΟΜ 16 11 5 1 5 12 13
8. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 15 11 4 3 4 13 12
9. ΜΟΙΡΕΣ 14 11 4 2 5 8 11
10. ΓΟΡΤΥΣ 11 11 3 2 6 13 24
11. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 11 11 2 5 4 18 23
12. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 11 11 3 2 6 12 15
13. ΜΙΝΩΙΚΗ 7 11 2 1 8 11 17
14. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 11 0 3 8 9 22

 

Η επόμενη αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΕΚ Κυριακή 24/11/19 15:00
ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 24/11/19 15:00
ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00