Α1 ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο του Παιδιού”: Το πανόραμα στην Α1 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική από το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο του Παιδιού”.

Τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-2
2. ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-1
3. ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 10/11/19 15:00 Ζαφείρης Α., Καούρας Γ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
0-3
4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
0-1
5. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
1-0
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-2
7. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΕΚ Κυριακή 10/11/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
0-1

Η βαθμολογία:

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 28 10 9 1 0 21 4
2. ΡΩΜΑΝΟΣ 21 10 6 3 1 14 8
3. ΑΛΜΥΡΟΣ 20 10 6 2 2 18 6
4. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 17 10 5 2 3 13 15
5. ΠΑΝΟΜ 16 10 5 1 4 12 12
6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 16 10 5 1 4 13 9
7. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 15 10 4 3 3 13 9
8. ΖΑΡΟΣ 15 10 5 0 5 10 11
9. ΜΟΙΡΕΣ 11 10 3 2 5 7 11
10. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 11 10 3 2 5 11 12
11. ΓΟΡΤΥΣ 8 10 2 2 6 11 23
12. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 8 10 1 5 4 15 23
13. ΜΙΝΩΙΚΗ 7 10 2 1 7 10 15
14. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 10 0 3 7 9 19

Η επόμενη αγωνιστική: 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/11/19 15:00
ΖΑΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00