ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα της ημέρας σε Α2, Β και Γ΄ΕΠΣΗ

Δείτε στους παρακάτω πίνακες τα παιχνίδια που είναι προγραμματισμένα στις πρακάτω κατηγορίες των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ.

Δείτε τα παιχνίδια που είναι για σήμερα, με αρκετά από αυτά να έχουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
3. ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
4. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 09/11/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
6. ΑΣΙΤΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
7. ΛΙΝΤΟ – ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 09/11/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
9. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α.
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΡΑΥΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 09/11/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Δρακάκης Α.
12. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 09/11/19 18:30 Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
14. ΙΝΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 Χναράκης Δ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.
15. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 16:00 Κλαμπατσέας Χ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ., Αναστασιάδης Δ.