ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (19-20/10)

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Δείτε τους διαιτητές:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 Βισκαδούρος Μ., Καούρας Γ., Ζαχαριά Μ.
2. ΜΙΝΩΙΚΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ.
3. ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.
4. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 20/10/19 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.
6. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 20/10/19 15:30 Ζαφείρης Α., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.
7. ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 20/10/19 15:30 Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΟΑ Σάββατο 19/10/19 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ.
9. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ.
10. ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:30 Περτσελάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Γαρεφαλάκης Ε.
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 19/10/19 15:30 Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
12. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ.
13. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ.
14. ΔΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπεκιράκης Ι.
15. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.
16. Ε.Γ.Ο.Η – ΛΙΝΤΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 20/10/19 15:30 Ζιουτος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Θέμελη Π.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 20/10/19 11:00 Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ.
19. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 11:00 Καρατζάς Γ., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00 Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σκρεπέτος Σ.
21. ΜΟΧΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΜΟΧΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαλιδάκης Σ.
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 15:30 Τζανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΡΑΥΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 19/10/19 15:30 Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Γαλενιανός Α.
24. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 19/10/19 15:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Καταχανάκης Η. (.
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΓΟΗ Κυριακή 20/10/19 12:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.
26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 20/10/19 12:00 Μπαλίδης Α., Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης Α.
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α.
28. ΔΑΦΝΕΣ – ΟΦΑΜ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 20/10/19 15:30 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ζαχαριά Μ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης Α.
30. ΙΝΙ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30
31. ΡΟΔΙΑ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:30 Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ. (., Κωνσταντάκη Μ.
32. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 Κατσογιάννης Η., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμεδιάκης Γ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 19/10/19 16:30 Τζανάκης Δ., Σκρεπέτος Σ., Αξιώτης Ε.
34. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 20/10/19 11:00 Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η. (.