Α1 ΕΠΣΗ: Όσα έγιναν στην 5η αγωνιστική

Άγρια ομορφιά έχει πάρει το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ αφού όλα τα… φαβορί έχασαν βαθμούς στην αγωνιστική που μας πέρασε.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματα, βαθμολογία και πρόγραμμα επόμενης αγωνιστικής σε ένα εντυπωσιακό πρωτάθλημα.

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30 Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
1-0
2. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 12/10/19 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
1-0
3. ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ελευθεράκης Σ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-1
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Α., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-1
5. ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Δρακουλάκης Κ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
3-3
6. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
1-1
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
2-1

Η βαθμολογία: 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 13 5 4 1 0 9 3
2. ΠΑΝΟΜ 12 5 4 0 1 8 4
3. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 10 5 3 1 1 7 3
4. ΖΑΡΟΣ 9 5 3 0 2 5 5
5. ΡΩΜΑΝΟΣ 8 5 2 2 1 6 7
6. ΑΛΜΥΡΟΣ 8 5 2 2 1 11 4
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 7 5 2 1 2 7 5
8. ΜΟΙΡΕΣ 7 5 2 1 2 4 6
9. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 7 5 2 1 2 7 11
10. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 6 5 2 0 3 5 7
11. ΓΟΡΤΥΣ 5 5 1 2 2 9 11
12. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 4 5 0 4 1 11 12
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 5 0 1 4 3 9
14. ΜΙΝΩΙΚΗ 0 5 0 0 5 3 8
H επόμενη αγωνιστική:

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30
ΜΙΝΩΙΚΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30
ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:30
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 20/10/19 15:30
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 20/10/19 15:30
ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 20/10/19 15:30