Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες το πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ, μιας και έχουμε πλήρης δράση σε όλες τις κατηγροίες.

Από την Α1 έως την Γ’ ΕΠΣΗ αναμένεται να έχουμε μονομαχίες το ερχόμενο Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του τοπικού και το athleticradio.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα.

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
2. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 12/10/19 15:30
3. ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30
5. ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 15:30
6. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 15:30
9. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
10. ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
11. ΛΙΝΤΟ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 12/10/19 15:30
12. ΑΣΙΤΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 13/10/19 15:30
13. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30
14. ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30
15. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 13/10/19 15:30
16. Ε.Γ.Ο.Η – ΔΙΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/10/19 15:30
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 12/10/19 15:30
18. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΟΧΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 12/10/19 15:30
19. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΟΑ Σάββατο 12/10/19 15:30
20. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00
21. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 13/10/19 11:00
22. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 13/10/19 15:30
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 15:30
24. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 12/10/19 15:30
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/10/19 12:00
26. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 13/10/19 12:00
27. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 15:30
28. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΟΦΑΜ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 13/10/19 15:30
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 12/10/19 15:30
30. ΓΑΡΙΠΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 12/10/19 15:30
31. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 13/10/19 12:00
32. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 13/10/19 12:30
33. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 15:30
34. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΡΟΔΙΑ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:30