ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (21-22/9)

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ για την δεύτερη αγωνιστική των πρωταθλημάτων.

Αναλυτικά οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30 Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
2. ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 Κώστας Κ., Ελευθεράκης Σ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
3. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 22/09/19 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
5. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 22/09/19 16:30 Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
7. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΠΟΑ Σάββατο 21/09/19 16:30 Σαμιωτάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
10. ΒΟΝΗ – ΔΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30 Παπαδάκης Φ., Κλαμπατσέας Χ., Σίσκος Τ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 21/09/19 16:30 Ζιουτος Κ., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
12. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Φερετζάκης Ν., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
13. ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 Μαυραντωνάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
14. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 22/09/19 16:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
16. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)