Α2 ΕΠΣΗ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική

Αρκετά παραγωγική ήταν η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 ΕΠΣΗ. Παρακολουθήστε παρακάτω τα αποτελέσματα της πρεμιέρας, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΗΜΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 14/09/19 17:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
1-3
9. Ε.Γ.Ο.Η – ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 14/09/19 17:30 Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-2
10. ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 14/09/19 17:30 Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
4-1
11. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 14/09/19 17:30 Κώστας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
1-0
12. ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 14/09/19 17:30 Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
1-0
13. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 15/09/19 17:00 Μαυρουδής Δ., Ξυπάκης Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
1-6
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 15/09/19 17:00 Παπαδάκης Φ., Γρηγοράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
3-3
15. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
1-0
16. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
1-3

Η βαθμολογία:

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΛΙΝΤΟ 3 1 1 0 0 1 0
2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 3 1 1 0 0 6 1
3. ΔΙΑΣ 3 1 1 0 0 4 1
4. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3 1 1 0 0 3 1
5. ΒΟΝΗ 3 1 1 0 0 3 1
6. ΔΩΡΙΕΑΣ 3 1 1 0 0 1 0
7. ΑΣΙΤΕΣ 3 1 1 0 0 2 1
8. ΦΑΙΣΤΟΣ 3 1 1 0 0 1 0
9. ΡΟΥΒΑΣ 1 1 0 1 0 3 3
10. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 1 1 0 1 0 3 3
11. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ 0 1 0 0 1 1 3
12. Ε.Γ.Ο.Η 0 1 0 0 1 1 2
13. ΠΗΓΑΣΟΣ 0 1 0 0 1 0 1
14. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 0 1 0 0 1 0 1
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0 1 0 0 1 0 1
16. ΑΣΗΜΙ 0 1 0 0 1 1 3
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0 1 0 0 1 1 4
18. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0 1 0 0 1 1 6

 

Η επόμενη αγωνιστική:

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΠΟΑ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΒΟΝΗ – ΔΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30
ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 22/09/19 16:30
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30