ΕΠΣΗ: Το πανόραμα της Α1 ΕΠΣΗ “Χαμόγελο του παιδιού”

Παρακολουθήστε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική από το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο του Παιδιού”.

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού”
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 14/09/19 17:00 Ζαφείρης Α., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
2-0
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Χαραλαμπάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
2-1
3. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
0-1
4. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Κρασαγάκης Χ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-2
5. ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 15/09/19 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
1-1
6. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 15/09/19 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
2-0
7. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 15/09/19 17:00 Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
3-3

H βαθμολογία: 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 3 1 1 0 0 2 0
2. ΠΑΝΟΜ 3 1 1 0 0 2 0
3. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 3 1 1 0 0 2 1
4. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 3 1 1 0 0 2 1
5. ΡΩΜΑΝΟΣ 3 1 1 0 0 1 0
6. ΜΟΙΡΕΣ 1 1 0 1 0 1 1
7. ΑΛΜΥΡΟΣ 1 1 0 1 0 3 3
8. ΓΟΡΤΥΣ 1 1 0 1 0 1 1
9. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1 1 0 1 0 3 3
10. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 0 0 1 0 1
11. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 0 1 0 0 1 1 2
12. ΜΙΝΩΙΚΗ 0 1 0 0 1 1 2
13. ΖΑΡΟΣ 0 1 0 0 1 0 2
14. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0 1 0 0 1 0 2

Η επόμενη αγωνιστική:

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 22/09/19 16:30
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 22/09/19 16:30
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30