Θέμα: Ένα ματς και ο Τελικός

Την Τετάρτη η Δαμάστα θα “ψάξει” την μεγάλη ανατροπή κόντρα στον ΠΟΑ, με τον Ρωμανό να βρίσκεται… ήδη στις Αρχάνες στον Τελικό της Μ. Τετάρτης. Όλα τα φετινά ματς στην Διοργάνωση.

Ένας επαναληπτικός Ημιτελικός στην Δαμάστα, μεταξύ της τοπικής ομάδας και τον ΠΟΑ, στην ρεβάνς του 2-1 του Ατσαλένιου και ο Τελικός της Μ. Τετάρτης, όπου έχει περάσει ο Ρωμανός και το Κύπελλο ΕΠΣΗ ολοκληρώνεται.

Πάμε να θυμηθούμε το Πανόραμα της Διοργάνωσης:

1η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – Π.Ο.Α. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 05/09/18 16:30 1-10
ΔΑΦΝΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Τετάρτη 05/09/18 16:30 0-6
ΑΣΙΤΕΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΣΙΤΩΝ Τετάρτη 05/09/18 16:30 2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 12/09/18 16:30 Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ. 0-3 α.α.
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Τετάρτη 12/09/18 16:30 Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Δρακωνάκης Ε. 0-0 (πεν: 2-4)
ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Τετάρτη 12/09/18 16:30 Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν. 0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Τετάρτη 12/09/18 16:30 Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ. 0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Τετάρτη 19/09/18 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Δρακωνάκης Ε. 2-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΡΟΥΒΑΣ ΕΓΟΗ Τετάρτη 19/09/18 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η. 2-2 (πεν: 4-5)
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΛΠΙΔΩΝ Τετάρτη 19/09/18 16:00 Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π. 6-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΟΑ Τετάρτη 19/09/18 16:00 Παπαδάκης Φ., Μαυραντωνάκης Α., Σιγανού Γ. 0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 19/09/18 16:00 Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Ν., Επιτροπάκη Ε. 1-8
Ε.Γ.Ο.Η – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΓΟΗ Τετάρτη 26/09/18 16:00 Βισκαδούρος Μ., Αδαμάκης Α. Θ., Γρηγοράκης Ι. 1-2
ΒΟΝΗ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Τετάρτη 26/09/18 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Μοχιανάκης Α. 1-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 Παπαδάκης Φ., Μαυρουδής Ι., Μαυραντωνάκης Ν. 0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΗΜΙ ΕΛΙΑΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ. 1-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 03/10/18 15:30 Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε. 2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΓΟΗ Τετάρτη 03/10/18 15:30 Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Ψαρράς Κ. 1-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Τετάρτη 03/10/18 15:30 Κυριακόπουλος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ. 0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 03/10/18 15:30 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Ι. 1-1 (πεν: 2-1)
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ Τετάρτη 10/10/18 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε. 2-2 (πεν: 4-5)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Τετάρτη 10/10/18 15:00 Ζαφείρης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε. 0-3
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 10/10/18 15:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. 0-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη 10/10/18 15:00 Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Μαυρουδής Ι. 0-5
ΜΟΧΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΧΟΥ Τετάρτη 17/10/18 15:00 Κώστας Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ. 0-3
ΚΑΝΑΡΙΑ

– ΕΘΝΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 17/10/18 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε. 2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΒΙΑΝΝΟΥ Τετάρτη 17/10/18 16:00 Παπαδάκης Φ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ. 1-3
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Τετάρτη 17/10/18 17:00 Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. 0-5

 

2η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΠΟΑ Τετάρτη 14/11/18 14:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ. 1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 14/11/18 14:30 Κώστας Κ., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α. 1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Τετάρτη 14/11/18 14:30 Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ. 0-5
ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΜΟΙΡΩΝ Τετάρτη 21/11/18 14:30 Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ. 0-0 (πεν: 5-3)
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Τετάρτη 21/11/18 14:30 Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Ρεμιδιανάκης Δ. 0-6
ΑΣΙΤΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Τετάρτη 21/11/18 14:30 Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε. 0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΗΜΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 21/11/18 18:00 Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ. 0-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη 21/11/18 18:30 Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μαυρουδής Ι. 2-1
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΓΟΗ Τετάρτη 28/11/18 14:30 Κώστας Κ., Δρακωνάκης Ε., Μαυρουδής Ι. 1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΛΠΙΔΩΝ Τετάρτη 28/11/18 14:30 Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε. 1-4
ΠΟΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 28/11/18 14:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. 3-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Τετάρτη 05/12/18 14:30 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ. 0-3
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΒΟΡΡΩΝ Τετάρτη 05/12/18 14:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. 2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 12/12/18 14:30 Κώστας Κ., Καούρας Γ., Μπαλίδης Α. 2-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Ο.Α. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 19/12/18 14:30 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. 0-1

 

3η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ – Π.Ο.Α. ΖΑΡΟΥ Πέμπτη 31/01/19 14:30 Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. 1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 06/02/19 14:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ. 1-6
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Τετάρτη 06/02/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. 2-1
ΠΑΟΚ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Τετάρτη 13/02/19 14:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. 5-4 παρ.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 13/02/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ. 3-0
ΑΣΗΜΙ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Τετάρτη 20/02/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε. 0-0 (πεν: 7-8)
ΡΟΥΒΑΣ – ΠΟΡΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 27/02/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α. 1-3 παρ.

 

4η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Τετάρτη 06/03/19 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε. 4-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Π.Ο.Α. ΚΡΟΥΣΩΝΑ Τετάρτη 06/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Α. 1-1 (πεν: 0-2)
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Τετάρτη 13/03/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Κώστας Κ., Ζαφείρης Α. 1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 13/03/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. 2-0

 

5η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. – ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΟΑ Τετάρτη 27/03/19 17:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) 2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Τετάρτη 03/04/19 16:30 Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) 0-0
ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Τετάρτη 10/04/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ. 0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ – Π.Ο.Α. ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 17/04/19 16:00