ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (13-14/4)

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου: 

– Cash Out*, Κλείσε το στοίχημά σου από όλες τις συσκευές όποτε εσύ θέλεις.

 

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Α. Θ.
2. ΠΟΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/04/19 17:00 Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ.
3. ΡΩΜΑΝΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00 Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ.
4. ΓΟΡΤΥΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.
5. ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 17:00 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε.
7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.
8. ΖΑΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΕΚ Κυριακή 14/04/19 17:00 Γρηγοράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Ι.
10. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/04/19 17:00 Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
11. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ.
12. ΑΣΗΜΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
13. ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:00 Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α., Ξυπάκης Γ.
14. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 14/04/19 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαχαριά Μ., Θέμελη Π.
15. ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 13/04/19 17:00 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυρουδής Ι.
17. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 Ψαρράς Κ., Καρατζάς Γ., Κώστας Κ.
18. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΒΟΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 Μπαλίδης Α., Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.
19. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Κλαμπατσέας Χ.
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Φαρσάρης Ε.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΟΧΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/04/19 17:00 Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 Μαυραντωνάκης Ι., Μισάι Δ., Χανιωτάκης Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/04/19 10:30 Ζιουτος Κ., Καούρας Γ., Σίσκος Τ.
24. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 Μπεκιράκης Ι., Σιγανού Γ., Τσαμπουράκης Γ.
25. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 12:00 Δασκαλάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.
26. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 14/04/19 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α.
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΡΟΔΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 14/04/19 17:30 Χριστουλάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπατζακάκη Β.