ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (6-7/4)

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.
2. ΠΟΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 07/04/19 17:00 Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
3. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ ΑΕΚ Κυριακή 07/04/19 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Αδαμάκης Α. Θ.
4. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.
5. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
6. ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
7. ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 17:00 Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
8. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μοχιανάκης Α.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΛΙΝΤΟ ΕΓΟΗ Σάββατο 06/04/19 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
10. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
11. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 06/04/19 17:00 Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00 Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μισάι Δ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
13. ΔΙΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00 Παπαδάκης Φ., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
14. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α.
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΟΑ Σάββατο 06/04/19 17:30 Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 06/04/19 15:00 Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
17. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 06/04/19 17:00 Ψαρράς Κ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
18. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Ζαχαριά Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
19. ΒΟΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 17:00 Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.
20. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)
21. ΓΑΡΙΠΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 15:00 Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακωνάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
23. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00 Κώστας Κ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.
24. ΡΑΥΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 06/04/19 17:00 Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Σίσκος Τ.
25. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 06/04/19 17:00 Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κλαμπατσέας Χ.
26. Ε.Γ.Ο.Η – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΕΓΟΗ Σάββατο 06/04/19 17:15 Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ.
27. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 07/04/19 17:00 Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φανουράκη Μ.
Γ΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 11:00 Μοχιανάκης Α., Σαρόγλου Ε., Ζαχαριά Μ.
29. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 07/04/19 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.
30. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 Αναβλήθηκε
31. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:00 Χναράκης Δ., Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ.
32. ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 07/04/19 17:00 Σαρόγλου Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.
33. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΙΝΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 17:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαρράς Κ., Σταυράκης Γ.