Το πανόραμα της Α2 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω την κατάσταση στην βαθμολογία της Α2 ΕΠΣΗ μετά και τα σημερινά αποτελέσματα αλλά και το τι μας περιμένει την ερχόμενη εβδομάδα.

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
1-3
10. ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
0-2
11. ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
4-1
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
5-0
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
3-0
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
4-2
15. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
3-2

Η βαθμολογία:

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 71 28 23 2 3 93 21
2. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 71 28 23 2 3 81 26
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 66 28 21 3 4 82 26
4. ΡΟΥΒΑΣ 60 28 19 3 6 66 30
5. ΔΙΑΣ 54 28 17 3 8 73 29
6. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ 51 28 16 3 9 56 33
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 47 28 14 5 9 65 37
8. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 46 28 15 1 12 61 43
9. ΛΙΝΤΟ 44 28 13 5 10 50 36
10. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 33 28 10 3 15 60 54
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 32 28 8 8 12 49 57
12. ΑΣΗΜΙ 29 28 9 2 17 43 63
13. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21 28 6 3 19 26 78
14. ΕΛΠΙΔΕΣ 18 28 6 0 22 25 76
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 5 28 1 2 25 13 120
16. ΔΙΑΓΟΡΑΣ -2 28 0 1 27 11 125

Η επόμενη αγωνιστική:

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΛΙΝΤΟ ΕΓΟΗ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΟΑ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΔΙΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 06/04/19 17:00