ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα της ημέρας στα γήπεδα του Ηρακλείου!

Παρακολουθήστε παρακάτω τα αποτελέσματα της χθεσινής ημέρας αλλά και το πρόγραμμα της Κυριακής σε όλα τα γήπεδα του τοπικού πρωταθλήματος.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΟΡΤΥΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 30/03/19 16:00 Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
1-1
2. ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:00 Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
2-2
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-4
4. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
3-2
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
4-3
6. ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
2-1
7. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:00 Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-2
8. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
1-0
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
10. ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
11. ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Σπινάκης Ν., Δρακωνάκης Ε. 4-2
17. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 30/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α., Ζαχαριά Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
4-0
18. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 30/03/19 16:00 Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ. 3-3
19. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:30 Παπαδάκης Φ., Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε. 4-1
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:30 Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης Κ.
21. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Σίσκος Τ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
24. ΑΣΙΤΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Μισάι Δ.
25. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
26. ΔΑΦΝΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζιουτος Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπαλίδης Α.
27. ΟΦΑΜ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ Κυριακή 31/03/19 16:00 Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΙΝΙ – ΡΟΔΙΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
2-2
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 19:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Μπεκιράκης Ι. 3-3
30. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 11:00 Ψαρράς Κ., Μάτσας Κ., Φαρσάρης Ε.
31. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 31/03/19 12:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος Τ.
32. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 31/03/19 12:00 Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Ζαχαριά Μ.
33. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.