ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου(30-31/3)

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΓΟΡΤΥΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 30/03/19 16:00 Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.
2. ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:00 Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α.
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Ι.
4. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ.
6. ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ.
7. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:00 Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Κασαπάκης Α.
8. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
10. ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ.
11. ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Τουρλουκάκη Χ.
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ.
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.
15. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Σπινάκης Ν., Δρακωνάκης Ε.
17. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 30/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α., Ζαχαριά Μ.
18. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 30/03/19 16:00 Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ.
19. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:30 Παπαδάκης Φ., Κώστας Κ., Μερκουλίδης Ν.
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:30 Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης Κ.
21. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Σίσκος Τ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
24. ΑΣΙΤΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Μισάι Δ.
25. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
26. ΔΑΦΝΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Ζιουτος Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπαλίδης Α.
27. ΟΦΑΜ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ Κυριακή 31/03/19 16:00 Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΙΝΙ – ΡΟΔΙΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 19:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Μπεκιράκης Ι.
30. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 11:00 Ψαρράς Κ., Μάτσας Κ., Φαρσάρης Ε.
31. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 31/03/19 12:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος Τ.
32. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 31/03/19 12:00 Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Ζαχαριά Μ.
33. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 16:00 Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.