ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα της ημέρας στα τοπικά πρωταθλήματα

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου αλλά και το πρόγραμμα της ημέρας που άπαντες έχουν στραμμένα τα βλέμματα τους στα παιχνίδια του Πόρου με τον ΠΑΟΚ.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
2. ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
3. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
4. ΠΟΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΖΑΡΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 24/03/19 16:00 Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
6. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
8. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
3-0
10. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-1
11. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
3-1
12. ΕΛΠΙΔΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
2-4
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
0-2
14. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-3
15. ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
4-0
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ. 2-0
17. ΒΟΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ψαρράς Κ., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
19. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.
21. ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Γ.Ο.Η – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι. 4-0
23. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ. 1-0
24. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ. 0-1
25. ΟΦΑΜ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Αδαμάκης Α. Θ., Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ. 4-2
26. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΑΦΝΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι. 6-0
27. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 24/03/19 12:00 Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζαχαριά Μ.
Γ΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 23/03/19 19:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ. 1-2
29. ΡΟΔΙΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 24/03/19 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
30. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/03/19 11:00 Σαμιωτάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Μπεκιράκης Ι.
31. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 12:00 Συναδινάκης Κ., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.
32. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης Ε.
33. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΙΝΙ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκη Β.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.