Το πανόραμα της Α2 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω τα αποτελέσματα, την βαθμολογία αλλά και την επόμενη αγωνιστική από το πρωτάθλημα της Α2 ΕΠΣΗ, που όσο φτάνει στο τέλος του τόσο κορυφώνεται η αγωνία.

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής: 

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
3-0
2. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
2-1
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
3-1
4. ΕΛΠΙΔΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
2-4
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
0-2
6. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-3
7. ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
4-0

 

Η βαθμολογία: 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 68 27 22 2 3 90 20
2. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 68 27 22 2 3 78 26
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 63 27 20 3 4 80 26
4. ΡΟΥΒΑΣ 57 27 18 3 6 62 28
5. ΔΙΑΣ 54 27 17 3 7 71 26
6. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ 51 27 16 3 8 55 30
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 47 27 14 5 8 63 33
8. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 43 27 14 1 12 58 41
9. ΛΙΝΤΟ 41 27 12 5 10 46 35
10. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 30 27 9 3 15 55 54
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 29 27 7 8 12 46 57
12. ΑΣΗΜΙ 29 27 9 2 16 43 61
13. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21 27 6 3 18 26 75
14. ΕΛΠΙΔΕΣ 18 27 6 0 21 24 72
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 5 27 1 2 24 13 115
16. ΔΙΑΓΟΡΑΣ -2 27 0 1 26 11 122

 

Η επόμενη αγωνιστική: 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00
ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00
ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 31/03/19 16:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 31/03/19 16:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/03/19 16:00