ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα της ημέρας!

Παρακολουθήστε στον παρακάτω πίνακα τα παιχνίδια που είναι προγραμματισμένα να πραγματοποιηθούν το μεσημέρι του Σαββάτου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
2. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Χανιωτάκης Χ.
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
4. ΕΛΠΙΔΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.
6. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
7. ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. Ε.Γ.Ο.Η – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
10. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.
11. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
12. ΟΦΑΜ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Αδαμάκης Α. Θ., Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ.
13. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΑΦΝΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.
Γ΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 23/03/19 19:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.