ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που όρισε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στο τοπικό πρωτάθλημα.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α.
2. ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ.
3. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
4. ΠΟΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Κασαπάκης Α.
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΖΑΡΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 24/03/19 16:00 Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
6. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
8. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
10. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Χανιωτάκης Χ.
11. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
12. ΕΛΠΙΔΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μπαλίδης Α., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καζόγλου Χ.
14. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Φερετζάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
15. ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ.
17. ΒΟΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ψαρράς Κ., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
19. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Σπινάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.
21. ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. Ε.Γ.Ο.Η – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 23/03/19 16:00 Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
23. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.
24. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 23/03/19 16:00 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
25. ΟΦΑΜ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Αδαμάκης Α. Θ., Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ.
26. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΑΦΝΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.
27. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 24/03/19 12:00 Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζαχαριά Μ.
Γ΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 23/03/19 19:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
29. ΡΟΔΙΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 24/03/19 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
30. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/03/19 11:00 Σαμιωτάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Μπεκιράκης Ι.
31. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 12:00 Συναδινάκης Κ., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.
32. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης Ε.
33. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΙΝΙ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκη Β.