ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα στα γήπεδα του τοπικού

Παρακολουθήστε στον παρακάτω πίνακα τα χθεσινά αποτελέσματα αλλά και το σημερινό πρόγραμμα από όλα τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ με την Α1 να τραβάει τα βλέμματα μιας και φτάνουμε προς το φινάλε.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-1
2. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
2-1
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
4. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΓΟΡΤΥΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θ. Πετούσης Β.)
5. ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
6. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
8. ΜΟΙΡΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΛΙΝΤΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΟΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
0-3
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
0-1
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
3-0
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15. ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΒΟΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ. 1-0
17. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ. 3-2
18. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 17/03/19 11:00 Μαστορίδης Δ., Ζαχαριά Μ., Κλαμπατσέας Χ.
20. ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Σπινάκης Ν., Χιωτέλης Κ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 17/03/19 15:30 Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΡΑΥΚΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαθιουδάκης Β. 0-4
23. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
2-1
24. ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ. 7-4
25. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ Σάββατο 16/03/19 16:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Σίσκος Τ. 0-2
26. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ., Μάτσας Κ.
27. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.
Γ΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΙΝΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Χιωτέλης Κ. 0-2
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ψαρράς Κ., Γρηγοράκης Ι., Φαρσάρης Ε.
30. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Μπατζακάκη Β.
31. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
32. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 17/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Σίσκος Τ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.