ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/3)

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που όρισε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια όλων των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
2. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
4. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΓΟΡΤΥΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θ. Πετούσης Β.)
5. ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
6. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
8. ΜΟΙΡΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΛΙΝΤΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΟΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
14. ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15. ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΒΟΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ.
17. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
18. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 17/03/19 11:00 Μαστορίδης Δ., Ζαχαριά Μ., Κλαμπατσέας Χ.
20. ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Σπινάκης Ν., Χιωτέλης Κ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 17/03/19 15:30 Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΡΑΥΚΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαθιουδάκης Β.
23. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.
24. ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ.
25. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ Σάββατο 16/03/19 16:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Σίσκος Τ.
26. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ., Μάτσας Κ.
27. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.
Γ΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΙΝΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Χιωτέλης Κ.
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ψαρράς Κ., Γρηγοράκης Ι., Φαρσάρης Ε.
30. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Μπατζακάκη Β.
31. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.
32. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 17/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Σίσκος Τ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.