Το πρόγραμμα του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω το πρόγραμμα από τις σημερινές αναμετρήσεις στα γήπεδα του τοπικού πρωταθλήματος της ΕΠΣΗ.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
2. ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
3. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 23/02/19 15:00 Μπαλίδης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
5. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Ζιουτος Κ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
7. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 23/02/19 18:00 Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 23/02/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι., Σιγανού Γ.
9. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 Μάτσας Κ., Κρασαγάκης Χ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
10. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Καζόγλου Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
12. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/02/19 15:00 Σταυράκης Γ., Μαστορίδης Δ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.