ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/2)

Παρακολουθήστε στο παρακάτω πίνακα τους διαιτητές που ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
2. ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
3. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ.
4. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Μαυρουδής Ι.
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 24/02/19 15:00 Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Καρατζάς Γ.
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μαυραντωνάκης Α.
7. ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 24/02/19 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
8. ΠΟΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/02/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 23/02/19 15:00 Μπαλίδης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
10. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 Ζιουτος Κ., Δασκαλάκης Α., Τουρλουκάκη Χ.
11. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 24/02/19 12:00 Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.
12. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΟΥΒΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Μαστορίδης Δ.
14. ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
15. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
17. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 23/02/19 18:00 Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ.
18. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 24/02/19 11:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.
20. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:00 Αδαμάκης Ζ. Θ., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.
21. ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 24/02/19 16:00 Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 23/02/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι., Σιγανού Γ.
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 Μάτσας Κ., Κρασαγάκης Χ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
24. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Καζόγλου Χ.
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΕΓΟΗ Κυριακή 24/02/19 11:00 Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
26. Ε.Γ.Ο.Η – ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 24/02/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
27. ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
29. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/02/19 15:00 Σταυράκης Γ., Μαστορίδης Δ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
30. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Κλαμπατσέας Χ.
31. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΟΔΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
32. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
33. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.