Στην χειμερινή ώρα οι αγώνες της ΕΠΣΗ

Με νέα ώρα έναρξης θα διεξαχθούν οι αγώνες των τοπικών Πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Στις 15.00 θα ξεκινήσουν οι αγώνες των τοπικών Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ το προσεχές Σ/Κ αφού μπαίνουμε στην χειμερινή ώρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00
2. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
3. ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
4. ΦΑΙΣΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 28/10/18 15:00
5. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
7. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00
8. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΡΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 28/10/18 15:00
 

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 27/10/18 15:00
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 27/10/18 15:00
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΠΟΑ Σάββατο 27/10/18 15:00
13. ΡΟΥΒΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00
14. ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
15. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 28/10/18 15:00
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
 

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
18. ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
20. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΟΑ Σάββατο 27/10/18 17:30
21. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 28/10/18 11:00
22. ΜΟΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
23. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
 

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 27/10/18 15:00
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 27/10/18 15:00
26. Ε.Γ.Ο.Η – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΕΓΟΗ Κυριακή 28/10/18 11:00
27. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΟΦΑΜ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 28/10/18 15:00
28. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
29. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00