Το πρόγραμμα τoυ πρώτου γύρου της Α1 ΕΠΣΗ

Με ανακοίνωση της η ΕΠΣΗ γνωστοποίησε τις ημερομηνίες των αγώνων του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣΗ για τον πρώτο γύρο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 17:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 17:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 17:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 17:00      ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16:30      ΠΟΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:30      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:30      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30      ΑΕΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:30      ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΛΙΩΝ                  ΩΡΑ 16:30      ΠΑΝΟΜ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 16:30      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 16:30      ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30      ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30      ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00      ΠΟΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:00      ΑΕΚ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00      ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 16:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 16:00      ΖΑΡΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30      ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30      ΑΕΚ – ΑΟΤ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30      ΠΟΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:30      ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:30      ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30      ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:30      ΓΟΡΤΥΣ – ΑΕΚ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΠΟΡΟΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                    ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                 ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                           ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2012

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00      ΠΟΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00      ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00      ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΑΟΤ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00      ΠΑΟΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                       ΩΡΑ 15:00      ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00      ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΦΑΙΣΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ

 

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ