Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω το πλήρες πρόγραμμα που διαμορφώθηκε στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στο Μοχό.

1η αγωνιστική

ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ
Κεραυνός – Ρωμανός
Μοίρες – Αλμυρός
Γόρτυς – Φαιστός
Γιούχτας – Ζαρός
Χερσόνησος – Ελπίδες
Μινωική – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Λίντο

2η αγωνιστική

Κεραυνός – ΑΟΤ
ΠΑΝΟΜ – Μοίρες
Ρωμανός – Γόρτυς
Αλμυρός – Γιούχτας
Φαιστός – Χερσόνησος
Ζαρός – Ανθεστίων
Ελπίδες – Μινωική
Τύλισος – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Λίντο

3η αγωνιστική

ΑΟΤ – Μοίρες
Γόρτυς – Κεραυνός
Γιούχτας – ΠΑΝΟΜ
Χερσόνησος – Ρωμανός
Ανθεστίων – Αλμυρός
Μινωική – Φαιστός
ΠΑΟΚ – Ζαρός
Λίντο – Ελπίδες
ΑΕΚ – Τύλισος

4η αγωνιστική

Γόρτυς – ΑΟΤ
Μοίρες – Γιούχτας
Κεραυνός – Χερσόνησος
ΠΑΝΟΜ – Ανθεστίων
Ρωμανός – Μινωική
Αλμυρός – ΠΑΟΚ
Φαιστός – Λίντο
Ζαρός – ΑΕΚ
Ελπίδες – Τύλισος

5η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Γιούχτας
Χερσόνησος – Γόρτυς
Ανθεστίων – Μοίρες
Μινωική – Κεραυνός
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ
Λίντο – Ρωμανός
ΑΕΚ – Αλμυρός
Τύλισος – Φαιστός
Ελπίδες – Ζαρός

6η αγωνιστική

Χερσόνησος – ΑΟΤ
Γιούχτας – Ανθεστίων
Γόρτυς – Μινωική
Μοίρες – ΠΑΟΚ
Κεραυνός – Λίντο
ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ
Ρωμανός – Τύλισος
Αλμυρός – Ελπίδες
Φαιστός – Ζαρός

7η αγωνιστική

ΑΟΤ- Ανθεστίων
Μινωική – Χερσόνησος
ΠΑΟΚ – Γιούχτας
Λίντο – Γόρτυς
ΑΕΚ – Μοίρες
Τύλισος – Κεραυνός
Ελπίδες – ΠΑΝΟΜ
Ζαρός – Ρωμανός
Φαιστός – Αλμυρός

8η αγωνιστική 

Μινωική – ΑΟΤ
Ανθεστίων – ΠΑΟΚ
Χερσόνησος – Λίντο
Γιούχτας – ΑΕΚ
Γόρτυς – Τύλισος
Μοίρες – Ελπίδες
Κεραυνός – Ζαρός
ΠΑΝΟΜ – Φαιστός
Ρωμανός – Αλμυρός

9η αγωνιστική 

ΑΟΤ – ΠΑΟΚ
Λίντο – Μινωική
ΑΕΚ – Ανθεστίων
Τύλισος – Χερσόνησος
Ελπίδες – Γιούχτας
Ζαρός – Γόρτυς
Φαιστός – Μοίρες
Αλμυρός – Κεραυνός
Ρωμανός – ΠΑΝΟΜ

10η αγωνιστική 

Λίντο – ΑΟΤ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Μινωική – Τύλισος
Ανθεστίων – Ελπίδες
Χερσόνησος – Ζαρός
Γιούχτας – Φαιστός
Γόρτυς – Αλμυρός
Μοίρες – Ρωμανός
ΠΑΝΟΜ – Κεραυνός

11η αγωνιστική 

Τύλισος – Λίντο
ΑΟΤ – ΑΕΚ
Ελπίδες – ΠΑΟΚ
Ζαρός – Μινωική
Φαιστός – Ανθεστίων
Αλμυρός – Χερσόνησος
Ρωμανός – Γιούχτας
ΠΑΝΟΜ – Γόρτυς
Κεραυνός – Μοίρες

12η αγωνιστική 

Τύλισος – ΑΟΤ
ΑΕΚ – Ελπίδες
Λίντο – Ζαρός
ΠΑΟΚ – Φαιστός
Μινωική – Αλμυρός
Ανθεστίων – Ρωμανός
Χερσόνησος – ΠΑΝΟΜ
Γιούχτας – Κεραυνός
Μοίρες – Γόρτυς

13η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Ελπίδες
Ζαρός – Τύλισος
Φαιστός – ΑΕΚ
Αλμυρός – Λίντο
Ρωμανός – ΠΑΟΚ
ΠΑΝΟΜ – Μινωική
Κεραυνός – Ανθεστίων
Μοίρες – Χερσόνησος
Γόρτυς – Γιούχτας

14η αγωνιστική 

Ζαρός – ΑΟΤ
Ελπίδες – Φαιστός
Τύλισος – Αλμυρός
ΑΕΚ – Ρωμανός
Λίντο – ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ – Κεραυνός
Μινωική – Μοίρες
Ανθεστίων – Γόρτυς
Γιούχτας – Χερσόνησος

15η αγωνιστική

ΑΟΤ – Φαιστός
Αλμυρός – Ζαρός
Ρωμανός – Ελπίδες
ΠΑΝΟΜ – Τύλισος
Κεραυνός – ΑΕΚ
Μοίρες – Λίντο
Γόρτυς – ΠΑΟΚ
Γιούχτας – Μινωική
Χερσόνησος – Ανθεστίων

16η αγωνιστική 

Αλμυρός – ΑΟΤ
Φαιστός – Ρωμανός
Ζαρός – ΠΑΝΟΜ
Ελπίδες – Κεραυνός
Τύλισος – Μοίρες
ΑΕΚ – Γόρτυς
Λίντο – Γιούχτας
ΠΑΟΚ – Χερσόνησος
Ανθεστίων – Μινωική

17η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Ρωμανός
ΠΑΝΟΜ – Αλμυρός
Κεραυνός – Φαιστός
Μοίρες – Ζαρός
Γόρτυς – Ελπίδες
Γιούχτας – Τύλισος
Χερσόνησος – ΑΕΚ
Ανθεστίων – Λίντο
Μινωική – ΠΑΟΚ