Το πρόγραμμα στην Basket League έως και την 23η αγωνιστική

Ανακοινώθηκε από τον ΕΣΑΚΕ το πρόγραμμα από την 19η έως την 23η αγωνιστική.

Ανακοινώθηκε από τον ΕΣΑΚΕ το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την επανέναρξη της κανονικής περιόδου της EKO Basket League έως και την 23η αγωνιστική:

EKO BASKET LEAGUE

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ Sports live
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-2-2020
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΟΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΑΡΗΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΑΕΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
ΟΑΚΑ 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΡΙΣΑ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-3-2020
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA ΕΡΤ Sports live
 

EKO BASKET LEAGUE

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
PAOK SPORTS ARENA 17:30 ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS ΕΡΤ Sports live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:30 ΑΡΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 ΛΑΡΙΣΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ 15:30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
 

EKO BASKET LEAGUE

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΑΡΗΣ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ- ΛΑΡΙΣΑ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΟΚ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-3-2020
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
 

EKO BASKET LEAGUE

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:45 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΗΡΑΚΛΗΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΚ ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-3-2020
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:45 ΑΡΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS ΕΡΤ 3
OAKA 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COSMOTE SPORT 4HD live
 

EKO BASKET LEAGUE

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-3-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS- ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΡΙΣΑ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΑΡΗΣ ΕΡΤ Sports live
ΟΑΚΑ 19:00 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT 4HD live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-3-2020
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 16:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live