Το Πρόγραμμα της Basket League ως το τέλος του πρώτου γύρου

Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Basket League, από την 10η ως την 13η αγωνιστική και το τέλος του πρώτου γύρου της κανονικής περιόδου.

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 10η έως την τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου της κανονικής περιόδου της EKO Basket League έχει ως εξής:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 15:45 ΙΩΝΙΚΟΣ AFFIDEA – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:45 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΗΡΑΚΛΗΣ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:45 ΛΑΡΙΣΑ –  ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN ΚΙNGS BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4
PAOK SPORTS ARENA 15:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

 

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA ΕΡΤ3 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 9-12-2019
ΟΑΚΑ 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ COSMOTE SPORT 4HD live
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-12-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
OAKA 19:00  ΑΕΚ – ΑΡΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:45 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN ΚΙNGS – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 15:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΛΑΡΙΣΑ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGAB OLT – ΠΑΟΚ ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 19:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGA BOLT BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3
PAOK SPORTS ARENA 17:45 ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 15:45 ΙΩΝΙΚΟΣ AFFIDEA – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΑΕΚ ΕΡΤ Sports live
ΟΑΚΑ 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS COSMOTE SPORT 4HD live
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 28-12-2019
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:45 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΕΡΤ Sports live
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA COSMOTE SPORT 4HD live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΛΑΡΙΣΑ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-12-2019
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live