Τσακαλογιάννης και Μαρινάκης οι διαιτητές στο ΒΑΚ

Οι Τσακαλογιάννης και Μαρινάκης θα είναι οι δύο διαιτητές της αναμέτρησης του ΟΦΗ κόντρα στον Κρόνο Αγίου Δημητρίου στο ΒΑΚ την Κυριακή (4/3, 17:00).

Στην Πετρούπολη, η ΕΟΚ όρισε τους  Μακρόπουλο και Ασλανίδη. Όσον αφορά τον 1ο όμιλο της Γ εθνικής, ο Μαραγκάκης θα βρεθεί στο κλειστό του Β’ Ιλίου για το παιχνίδι «Ένωση Ιλίου-ΕΑ Πατρών», ενώ οι Αλεξάνδρα και Έλενα Καρανικόλα θα σφυρίξου το παιχνίδι στην Αχαΐα ανάμεσα στην ομώνυμη ομάδα και τον Απόλλων Σμύρνης στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Γ Εθνικής.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

 

1ος Όμιλος

 

Κυριακή 4 Μαρτίου

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Οίαξ Ναυπλίου Σκαλτσής-Αργυρούδης (Κωστής)

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ορφανός Ιορδ.-Καλαϊτζάκης (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΑ Πατρών Μαραγκάκης-Μυλωνάς (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Πατσατζόπουλος (Ελένης)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-Απόλλων Σμύρνης Καρανικόλα Αλ.-Καρανικόλα Ελ. (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Ντάνος-Μαρίγλη (Φαλούκας)

Ακράτα 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΑΟ Γλαύκος Αναστασίου-Ουσταμπασίδης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος 

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-ΠΟΚ Έσπερος Καρακώστας-Παζόλης (Βαρνάς)

Πετρούπολης 17:00 Άρης Πετρούπολης-ΑΟΚ Χανιά Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Παππάς)

Χαλκ. Αναστασιάδη 15:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κοτσίρης-Τηγάνης (Κάλφα)

Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕ Πεντέλης Μαραμής-Αντωνιάδης (Δραμεσιώτης)

Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ευαγγελινός)

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Νίκαιας Γεράνιος-Λάμπος (Δεσάρτης)

3ος Όμιλος

 

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Καλοτσής)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδας-Φαίακας Κέρκυρας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας Θεοδώρου-Γαζέτας (Χαραλάμπης)

ΔΑΚ Αγρινίου 14:30 ΓΕ Αγρινίου-Νίκη Βόλου Λαμπίρης-Μπακετέα (Μπέστιας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ίκαροι Τρικάλων Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Πειραιά 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Δέλλας)

4ος Όμιλος 

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Κένταυρος Καλλικράτειας Ζαχαριάδης-Λάλα (Γιαβρής)

Μαντουλίδης 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΧΑΝΘ Λουλουδιάδης-Πράτος (Λαδένης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Δέλλας (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Πολύγυρου Μπακάλης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ελευθερούπολης 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΣ Μακεδονικός Παπαδόπουλος Θ.-Ελευθεριάδης (Μπρίγκος)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Κομοτηνή Παργιανόπουλος-Λελούδας (Παραλυκίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας Φουτζήλας-Γρεκός (Τζιοπάνος)