listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Ξεκινάει η τριήμερη δράση στο Κύπελλο

Με έντονο Κρητικό ενδιαφέρον ενώ όλα τα ματς θα μεταδοθούν τηλεοπτικά.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας τριημέρου 24-26 Οκτωβρίου Όλα τα  ματς θα τα δείξει τα κανάλια της COSMOTE SPORT.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 17:15
ΟΦΗ – Πλατανιάς COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Βλάσσης, Πάγκαλος (Λασιθίου)

2ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 17:15
Λεβαδειακός – Αιγινιακός
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Νιδριώτης (Αθηνών)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 19:30
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

3ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 19:30
Λαμία – Καλλιθέα
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας, Νταλούκας (Τρικάλων)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 19:30
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

4ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 15:00
Κέρκυρα – Σπάρτη
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πασχάλης, Καραλής (Ηπείρου)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 15:00
Τρίκαλα – Ατρόμητος
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Παγούρας (Βοιωτίας)

5ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 15:00
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτ. Αττικής)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 15:00
Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Παπανικολάου (Κορινθίας)

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Εργοτέλης – Ξάνθη, 15:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός, 17:15
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας)

7ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 15:00
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 17:15
Άρης – Πανιώνιος
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 17:15
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καρακώστας (Λάρισας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 17:15
ΑΕΛ-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας)