listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

ακολουθεί: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Ξεκαθαρίζει η κορυφή σε Ηράκλειο και Κρήτη

Το athleticradio.gr συνεχίζει την βόλτα του στα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης καταγράφοντας όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες.

Για ακόμα μια εβδομάδα το athleticradio.gr συνεχίζει την αναζήτηση του στα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης και καταγράφει όλα τα αποτελέσματα με τις βαθμολογίες από το περιφερειακό πρωτάθλημα μέχρι την τρίτη κατηγορία των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ

Γιούχτας-Ηρόδοτος 2-1 Σουτζής, Αποστολάκης-Τρουλάκης

Μινώταυρος-Επισκοπή 0-2 Γουλόπουλος, Σουμπασάκης

Αετός Ανωγείων-Αστέρας Περάματος 2-0 Γκίνης(2)

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Πλατανιάς 0-2 Παπανικολάου, Νικολάου

Ασίτες-ΑΟΧ 3-4 Μεταξάκης(3)-Νικηφόρος(2), Οικονόμου, Χαφούς

Κριτσά-Αλμυρός 3-1 Σταυρακάκης, Δαβάκος, Στεργιόπουλος-Στρατήγης

Σπάθα-Μοχός 3-2 Αναγνωστόπουλος, Λέτρος, Αγγελάκης-Καπετανάκης, Καρβελάς

ΕΑΠ-ΠΑΟΚ 1-0 Σακελλαρίδης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Πλατανιάς 31 ΑΟΧ 26 Αναγέννηση Ιεράπετρας 23 Μοχός 22 Γιούχτας 19 ΠΑΟΚ 18 Επισκοπή 17 Σπάθα 17 Κριτσά 17 Αστέρας Περάματος 16 Ηρόδοτος 14 Αετός Ανωγείων 13 Αλμυρός 13 Μινώταυρος 12 ΕΑΠ 7 Ασίτες 4

Α΄ ΕΠΣΗ

Εθνικός-Τύλισος 2-1 Τότος, Ανδρεαδάκης-Γιαλούσης

Γαρίπα-Κεραυνός 3-1 Φραγκιαδάκης, Σεραφειμίδης-Κασαπάκης Ε.

ΕΓΟΗ-Δίας 2-0 Σιδερίδης, Παρασύρης

Ρούβας-ΑΕΚ 2-1 Χαλκιαδάκης, Ξημεράκης-Πυροβολάκης

Μινωική-Ραύκος 2-0 Πατεράκης

Δειλινά-Μαραθώνας 3-4 Κοκκινάκης(2), Καρανδινός-Βαθιανάκης(2), Σουτζής(2)

ΑΟΤ-Ποσειδώνας 5-1 Στεφάνοφ(3), Ανδριγιαννάκης(2)-Μουρτζάκης

Πατούχας-Αστέρας Μυρτιάς 5-0 Οικονομάκης, Πρένγκα, Τζαγκαράκης(2), Καστελιανάκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ρούβας 34 ΑΕΚ 31 Πατούχας 28 Γαρίπα 26 ΑΟΤ 26 Ραύκος 26 Μινωική 26 ΠΑΝΟΜ 24 Μαραθώνας 21 Κεραυνός 19 Αστέρας Μυρτιάς 18 ΕΓΟΗ 17 Εθνικός 17 Δειλινά 15 Ζαρός 14 Τύλισος 14 Ποσειδώνας 8 Δίας 6

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

Δαφνές-Μοίρες 0-1 Δωριέας-ΟΦΑ 0-3 α.α. Ανάληψη-Λίντο 1-1 Δαίδαλος-Ελπίδες 0-0 Καλτσέτο-Νέοι Εργοτέλη 1-6 Γούβες-Ρωμανός 0-0 Γόρτυς-Ανθεστίων 1-1 Μεταξοχώρι-Διαγόρας 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Μοίρες 34 Λίντο 27 Μεταξοχώρι 25 Διαγόρας 22 Γούβες 18 Γόρτυς 17 ΟΦΑ 16 Νέοι Εργοτέλη 16 Ανάληψη 16 Δαφνές 16 Ρωμανός 15 Δαίδαλος 14 Ελπίδες 9 Ανθεστίων 7 Δωριέας 4 Καλτσέτο 4

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

Νέοι Ηροδότου-Άγιος Δημήτριος αναβλήθηκε Δόξα Ηρακλείου-Καμίνια 3-2 Πηγαϊδάκια-ΑΕΔΑ 1-0 Ροδιά-Πυργιώτισσα 3-2 Κορφές-Αθλόπολις 2-6 Ανδρογέας-Φαιστός 2-4 Ασήμι-Χάνδακας 1-0 Αγία Βαρβάρα-Δαμάστα 3-0 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αθλόπολις 27 Άγιος Δημήτριος 26 Αγία Βαρβάρα 26 Φαιστός 26 Ασήμι 25 Δόξα Ηρακλείου 22 Πυργιώτισσα 20 Πηγαϊδάκια 17 Δαμάστα 16 Χάνδακας 14 Ροδιά 12 Ανδρογέας 10 Νέοι Ηροδότου 9 Καμίνια 8 ΑΕΔΑ 7 Κορφές 3

Γ΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

Νέοι Αλμυρού-Γωνιές 2-2 Παλιανή 2008-Αχλάδα 4-1 Μεγάλη Βρύση-Κόρακας 0-3 α.α. Αναγέννηση-Φόδελε 1-1 Γαλιά-Πετροκεφάλι 4-2 Μάραθος-Ρόκα 6-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Παλιανή 2008 24 Αναγέννηση 19 Αχλάδα 16 Γαλιά 16 Φόδελε 14 Κεραυνός 13 Γωνιές 12 Κόρακας 11 Πετροκεφάλι 8 Νέοι Αλμυρού 6 Μάραθος 5 Ρόκα 1 Μεγάλη Βρύση 1