listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Κρητική πολιτεία ποδοσφαίρου…

Το athleticradio.gr συνεχίζει την βόλτα του στα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης και παραθέτει όλα τα αποτελέσματα από τα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης.

Το athleticradio.gr συνεχίζει την αναζήτηση του στα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης και σας μεταφέρει όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από τα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Μοχός-Επισκοπή 4-0 Κουράκης(4)

ΕΑΠ-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-2 Χάιντερ, Κουτρούλιας

Κριτσά-Ηρόδοτος 0-0

Αστέρας Περάματος-ΑΟΧ 0-1 Νικηφόρος

Ασίτες-Πλατανιάς 0-2 Ρεπετσάς, Κισσανάκης

Μινώταυρος-Γιούχτας 4-1 Νταγκουνάκης, Μποτωνάκης, Μπομπολάκης, Τόλιας-Τσαφαντάκης

Σπάθα-ΠΑΟΚ 0-1 Περογαμβράκης

Αετός Ανωγείων-Αλμυρός 2-2 Τράκας, Γκίνης-Τσιγώνης, αυτ. Δαδούσης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Πλατανιάς 25 Μοχός 22 Αναγέννηση Ιεράπετρας 20 ΑΟΧ 20 ΠΑΟΚ 15 Ηρόδοτος 14 Σπάθα 14 Κριτσά 14 Γιούχτας 13 Επισκοπή 13 Αστέρας Περάματος 13 Αλμυρός 13 Αετός Ανωγείων 9 Μινώταυρος 9 ΕΑΠ 4 Ασίτες 4

Α΄ ΕΠΣΗ Κεραυνός-Τύλισος 1-1 Τσέρτζι-Λαδουκάκης

Ζαρός-Ποσειδώνας 4-1 Χαριστάκης, Παπαδογιαννάκης, Βαλαμούτσουνος, Μπαστάκης-Φοινοκαλιώτης

Εθνικός-ΑΕΚ 1-1 Τότος-Πυροβολάκης

Δειλινά-Πατούχας 0-3 Καστελιανάκης, Πατούνας, Πρένγκα

ΕΓΟΗ-Πατούχας 1-2 Σιδερίδης-Ξημεράκης, Χαλκιαδάκης

ΠΑΝΟΜ-Δίας 3-0 Λάιερ, Κατσάφαρος, Πατούνας

ΑΟΤ-Αστέρας Μυρτιάς 3-1 Μανιαδάκης, Καζάλοφ, Φασομυτάκης-Καπελώνης

Μινωική-Μαραθώνας 0-2 Βολιτάκης, Σουτζής

Γαρίπα-Ραύκος 2-2 Φραγκιαδάκης, Σεραφειμίδης-Θεοδωράκης, Παναούσης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ρούβας 28 ΑΕΚ 28 Πατούχας 25 Ραύκος 23 Γαρίπα 22 ΠΑΝΟΜ 21 ΑΟΤ 20 Μινωική 20 Κεραυνός 19 Μαραθώνας 18 Αστέρας Μυρτιάς 15 Δειλινά 15 ΕΓΟΗ 14 Τύλισος 14 Ζαρός 13 Εθνικός 11 Ποσειδώνας 8 Δίας 6

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Άγιος Δημήτριος-Δόξα Ηρακλείου 5-0 Ν. Ηροδότου-Πηγαϊδάκια 1-0 ΑΟΚ-Ροδιά 1-2 ΑΕΔΑ-Κορφές 0-0 Πυργιώτισσα-Ανδρογέας αναβλήθηκε Αθλόπολις-Ασήμι 4-1 Φαιστός-Αγία Βαρβάρα 2-1 Χάνδακας-Δαμάστα 3-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Άγιος Δημήτριος 25 Αθλόπολις 24 Φαιστός 23 Αγία Βαρβάρα 23 Ασήμι 22 Δόξα Ηρακλείου 19 Πυργιώτισσα 17 Δαμάστα 16 Πηγαϊδάκια 14 Χάνδακας 14 Ανδρογέας 10 Ροδιά 9 Ν. Ηροδότου 9 ΑΟΚ 8 ΑΕΔΑ 7 Κορφές 3

Γ΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος ΠΑΝΟΜ 2000-Ολυμπιακός Ηρακλείου 2-1 Ατρομήτος Επισκοπής-Ηρακλής Ηρακλείου 0-8 Άρης Γουρνών-Νέοι Μοχού 1-0 Σκινιάς-Πήγασος 1-3 Άγιος Βασιλείος-Ηρακλής Νιπιδιτού 2-3 Χαραυγή-Θέρισος 0-3 Δεμάτι-Κόροιβος 2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ηρακλής Ηρακλείου 20 Δεμάτι 19 Θέρισος 17 Σκινιάς 16 ΠΑΝΟΜ 2000 16 Κόροιβος 15 Ηρακλής Νιπιδιτού 14 Πήγασος 12 Άρης Γουρνών 7 Νέοι Μοχού 7 Ολυμπιακός Ηρακλείου 7 Ατρόμητος Επισκοπής 4 Χαραυγή 0 Άγιος Βασιλείος 0

Γ΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Νέοι Αλμυρού-Κόρακας 0-2 Αχλάδα-Πετροκεφάλι 0-0 Γωνιές-Κεραυνός Πενταμοδίου 2-5 Παλιανή 2008-Πετροκεφάλι 6-1 Μεγάλη Βρύση-Μάραθος 0-3 α.α. Αναγέννηση-Ρόκα 4-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Παλιανή 2008 18 Αναγέννηση 15 Φόδελε 13 Αχλάδα 13 Κεραυνός 10 Γαλιά 10 Γωνιές 10 Πετροκεφάλι 8 Κόρακας 7 Νέοι Αλμυρού 5 Μάραθος 2 Ρόκα 1 Μεγάλη Βρύση 1