listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Επτά αστέρια Κρητικού ποδοσφαίρου

Το athleticradio.gr συνεχίζει την περιπλάνηση του στο Ηράκλειο και την Κρήτη και παραθέτει όλα τα αποτελέσματα του περιφερειακού πρωταθλήματος καθώς και των τριών κατηγοριών της ΕΠΣΗ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Μινώταυρος-Ηρόδοτος 0-2 Προβιδάκης(2) Ασίτες-ΕΑΠ 1-1 Μεταξάκης-Κουνδουράκης Αετός Ανωγείων-Κριτσά 0-1 Μαυράκης Σπάθα-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-1 Μοσχανάκης-Τσιτλακίδης Μοχός-Γιούχτας 2-1 Καρβελάς, Νταουσιάνης-Τσαφαντάκης Αστέρας Περάματος-Πλατανιάς 0-2 Νικολάου, Τσεσμελής ΑΟΧ-Αλμυρός 4-0 Τριγάζης, Περάκης, Εμρά,

Το athleticradio.gr συνεχίζει την περιπλάνηση του στο Ηράκλειο και την Κρήτη και παραθέτει όλα τα αποτελέσματα του περιφερειακού πρωταθλήματος καθώς και των τριών κατηγοριών της ΕΠΣΗ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Μινώταυρος-Ηρόδοτος 0-2 Προβιδάκης(2)

Ασίτες-ΕΑΠ 1-1 Μεταξάκης-Κουνδουράκης

Αετός Ανωγείων-Κριτσά 0-1 Μαυράκης

Σπάθα-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-1 Μοσχανάκης-Τσιτλακίδης

Μοχός-Γιούχτας 2-1 Καρβελάς, Νταουσιάνης-Τσαφαντάκης

Αστέρας Περάματος-Πλατανιάς 0-2 Νικολάου, Τσεσμελής

ΑΟΧ-Αλμυρός 4-0 Τριγάζης, Περάκης, Εμρά, Βασσαδάκης

Επισκοπή-ΠΑΟΚ 3-3 Γουλόπουλος, Σουμπασάκης, Βελονάκης-Περογαμβράκης, Κατσούλης, Ρουμπάκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Πλατανιάς 19 ΑΟΧ 16 Μοχός 16 Αναγέννηση 14 Σπάθα 14 Γιούχτας 13 Αστέρας Περάματος 13 Επισκοπή 12 Αλμυρός 12 Ηρόδοτος 10 Κριτσά 10 ΠΑΟΚ 9 Μινώταυρος 6 Αετός Ανωγείων 5 ΕΑΠ 4 Ασίτες 4

Α΄ ΕΠΣΗ Γαρίπα-Τύλισος 3-0 Φραγκιαδάκης, Πακιουφάκης, Σαϊτάκης

Ποσειδώνας-Δίας 1-0 Καζάκος

Ραύκος-Μαραθώνας 2-2 Παναούσης, Δασκαλάκης-Καντιδάκης, Χριστάκης

Ζαρός-Αστέρας Μυρτιάς 1-1 Χαριστάκης-Καπελώνης

Κεραυνός-ΑΕΚ 1-2 Τσέρτζι-Μπαμπουλάκης(2)

ΠΑΝΟΜ-Ρούβας 1-1 Ντόι-Φραγκιαδάκης

Μινωική-Πατούχας 1-4 Μπατζακάκης-Τσαγκαράκης, Οικονομάκης Φ., Νικηταράς, Πρένγκα

ΑΟΤ-Δειλινά 1-1 Όγκι-Καπανταϊδάκης

Εθνικός-ΕΓΟΗ 0-3 Ματθαίος, Παρασύρης, Ντάγκινης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 26 Ρούβας 24 Πατούχας 19 Ραύκος 19 Μινωική 19 Γαρίπα 18 ΑΟΤ 16 Μαραθώνας 15 Αστέρας Μυρτιάς 15 ΠΑΝΟΜ 15 Κεραυνός 15 ΕΓΟΗ 14 Τύλισος 13 Δειλινά 12 Ζαρός 10 Εθνικός 10 Ποσειδώνας 8 Δίας 3

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Μοίρες-Δαίδαλος 3-0 Ανάληψη-Καλτσέτο 1-0 Δωριέας-Γούβες 3-1 διεκόπη στο 91΄ Δαφνές-Γόρτυς 2-1 ΟΦΑ-Μεταξοχώρι 3-1 Λίντο-Διαγόρας 3-2 Ελπίδες-Ανθεστίων 1-0 Ν.Εργοτέλη-Ρωμανός 19/11

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Μοίρες 25 Λίντο 22 Διαγόρας 19 Μεταξοχώρι 18 Γόρτυς 15 Ανάληψη 15 Γούβες 14 Ρωμανός 12 Δαίδαλος 12 ΟΦΑ 10 Δαφνές 10 Δωριέας 6 Ν. Εργοτέλη 5 Ελπίδες 5 Ανθεστίων 4 Καλτσέτο 4

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Άγιος Δημήτριος-Ροδιά 1-0 Πηγαϊδάκια-Κορφές 6-1 Δόξα Ηρακλείου-Ανδρογέας 7-4 Ν. Ηροδότου-Ασήμι 0-2 ΑΟΚ-Αγία Βαρβάρα 0-0 ΑΕΔΑ-Δαμάστα 2-3 Πυργιώτισσα-Χάνδακας 0-1 Αθλόπολις-Φαιστός 5-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Άγιος Δημήτριος 22 Αθλόπολις 21 Αγία Βαρβάρα 20 Ασήμι 19 Πυργιώτισσα 17 Δαμάστα 16 Δόξα Ηρακλείου 16 Πηγαϊδάκια 13 Χάνδακας 11 ΑΟΚ 8 Ανδρογέας 7 Ροδιά 6 ΑΕΔΑ 6 Ν. Ηροδότου 3 Κορφές 2

Γ΄ ΕΠΣΗ Β΄ Όμιλος Φόδελε-Νέοι Αλμυρού 7-0 Κεραυνός-Κόρακας 1-2 Πετροκεφάλι-Αχλάδα 1-2 Μάραθος-Γωνιές 1-1 Ρόκα-Παλιανή 2008 0-5 Γαλιά-Μεγάλη Βρύση 3-0 α.α. Ρεπό: Αναγέννηση

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Παλιανή 2008 15 Φόδελε 12 Αχλάδα 12 Μάραθος 10 Γαλιά 10 Γωνιές 10 Αναγέννηση Ιεράπετρας 9 Πετροκεφάλι 8 Κεραυνός 7 Κόρακας 4 Νέοι Αλμυρού 2 Ρόκα 1 Μεγάλη Βρύση 1