listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Πέντε… Αστέρια Κρητικού ποδοσφαίρου

Το athleticradio.gr συνεχίζει την αναφορά του στα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης και σας δίνεται η ευκαιρία για να ενημερωθείτε για το τι γίνεται από το περιφερειακό μέχρι και την Γ΄ κατηγορία της ΕΠΣΗ.

Το athleticradio.gr σας μεταφέρει σε όλα τα γήπεδα του Ηρακλείου και της Κρήτης με αποτέλεσματα, βαθμολογίες από το περιφερειακό πρωτάθλημα και όλες τις κατηγορίες των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ. Προσδεθείτε και αναλυτικά ενημερωθείτε…

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Σπάθα-Ασίτες 6-0 Χαραλαμπίδης, πεν.Αγγελάκης(2), Δεληστεφανής(2), Χούτρης

ΑΟΧ-Κριτσά 3-0 Μιχαλόπουλος(2), Βασσαδάκης

Αστέρας Περάματος-ΕΑΠ 2-1 Δασκαλάκης, Τσουπάκης-Ρουμελιώτης

Μοχός-Μινώταυρος 5-2 Κίτσας(2), Κουράκης(2), Καρβελάς-Νταγκουνάκης, Βακαλουνάκης

Αετός Ανωγείων-Ηρόδοτος 1-0 Γκίνης

Επισκοπή-Αναγέννηση Ιεράπετρας 5-2 Μουλίτσας(2), Σωτήρογλου(2), Βελονάκης-Τσιτλακίδης(2)

ΠΑΟΚ-Γιούχτας 2-0 Περογαμβράκης(2)

Αλμυρός-Πλατανιάς 0-5 Τσαρτσίδης, Λειβαδίτης, Ρεπετσάς, Παπανικολάου, Παληγέωργος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Πλατανιάς 13 Μοχός 13 Αναγέννηση Ιεράπετρας 13 ΑΟΧ 13 Σπάθα 12 Επισκοπή 11 Γιούχτας 10 Αστέρας Περάματος 10 Αλμυρός 9 ΠΑΟΚ 8 Αετός Ανωγείων 5 Ηρόδοτος 4 Κριτσά 4 Μινώταυρος 3 Ασίτες 3 ΕΑΠ 2

Α΄ ΕΠΣΗ Ποσειδώνας-Ρούβας 1-5 Μαυράκης-Κεφαλούκος(4), Παπαδάκης Σ.

Κεραυνός-ΕΓΟΗ 2-1 Κασαπάκης Χρ., Τριανταφυλλάκης-Σιδερίδης

Μινωική-ΑΟΤ 1-1 Σπουγιαδάκης-Ρουμπελάκης

Τύλισος-ΑΕΚ 1-2 Σμαραγδής-Τσέρτζι, Ζανελάρης

Γαρίπα-Μαραθώνας 2-1 Σαϊτάκης, Φραγκιαδάκης-πεν.Σουτζής

Ραύκος-Πατούχας 0-0

Δίας-Αστέρας Μυρτιάς 2-1 Χαλιούλιας(2)-Βουτουφιανάκης

Ζαρός-Δειλινά 2-2 Βαλαμούτσουνος, Φλόρι-Κοκκινάκης, Καρανδινός

ΠΑΝΟΜ-Εθνικός 2-0 Ντόι(2)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 23 Ρούβας 20 Μινωική 18 Ραύκος 15 Κεραυνός 15 Πατούχας 13 Τύλισος 13 ΑΟΤ 12 Γαρίπα 12 Μαραθώνας 11 Δειλινά 11 Αστέρας Μυρτιάς 11 ΠΑΝΟΜ 11 ΕΓΟΗ 10 Εθνικός 10 Ζαρός 9 Ποσειδώνας 5 Δίας 3

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Κορφές-Άγιος Δημήτριος 1-2 Ανδρογέας-Ροδιά 2-1 Ασήμι-Πηγαϊδάκια 8-4 Αγία Βαρβάρα-Δόξα Ηρακλείου 1-0 Δαμάστα-Νέοι Ηροδότου 6-1 Χάνδακας-Καμίνια 1-1 Φαιστός-ΑΕΔΑ 4-1 Αθλόπολις-Πυργιώτισσα 4-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Άγιος Δημήτριος 19 Αγία Βαρβάρα 19 Αθλόπολις 18 Φαιστός 17 Ασήμι 16 Πυργιώτισσα 14 Δαμάστα 13 Δόξα Ηρακλείου 13 Πηγαϊδάκια 10 Χανδάκας 8 Καμίνια 7 Ανδρογέας 7 Ροδιά 6 ΑΕΔΑ 6 Νέοι Ηροδότου 3 Κορφές 2

Γ΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Ολυμπιακός Ηρακλείου-Σκινιάς 1-3 Άρης Γουρνών-Άγιος Βασιλείος 3-0 α.α. Ατρόμητος-Χαραυγή 3-0 α.α. ΠΑΝΟΜ 2000-Δεμάτι αναβλήθηκε Ηρακλής Ηρακλείου-Κόροιβος 1-1 Νέοι Μοχού-Θέρισος 0-1 Πήγασος-Ηρακλής Νιπιδιτού 6-1 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δεμάτι 12 Κόροιβος 11 Σκινιάς 11 Ηρακλής Ηρακλείου 11 Θέρισος 10 Πήγασος 9 ΠΑΝΟΜ 2000 7 Ηρακλής Νιπιδιτού 7 Νέοι Μοχού 5 Άρης Γουρνών 3 Ολυμπιακός Ηρακλείου 3 Ατρόμητος 3 Χαραυγή 0 Άγιος Βασίλειος 0 Η Χαραυγή έχει -6 βαθμούς

Γ΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Πετροκεφάλι-Νέοι Αλμυρού 2-2 Μάραθος-Κεραυνός 2-2 Ρόκα-Φόδελε 1-2 Γαλιά-Κόρακας 1-0 Αναγέννηση-Γωνιές 0-1 Μεγάλη Βρύση-Παλιανή 2008 αναβλήθηκε

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Παλιάνη 2008 12 Φόδελε 9 Μάραθος 8 Γαλιά 7 Αχλάδα 6 Αναγέννηση 6 Γωνιές 6 Πετροκεφάλι 5 Κεραυνός 4 Νέοι Αλμυρού 2 Ρόκα 1 Μεγάλη Βρύση 1 Κόρακας 0