listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

e-radio logo

Κρητικό ποδόσφαιρο… συνέχεια

Το athleticradio.gr συνεχίζει για πέμπτη συνεχόμενη εβδομάδα να σας προσφέρει στο πιάτο τι συνέβη σε όλα τα πρωταθλήματα του Ηρακλείου αλλά και στο περιφερειακό πρωτάθλημα.

Βαθμολογίες, αποτελέσματα  και σκορερ είναι στην διάθεση σας…

Το athleticradio.gr συνεχίζει για πέμπτη συνεχόμενη Δευτέρα να σας προσφέρει στο «πιάτο» όλη την δράση στο Ηράκλειο και την Κρήτη.

Περιφερειακό

Αετός Ανωγείων-Γιούχτας 1-2 Μακρής-Αποστολάκης, Μπαδιεριτάκης

Αετός Ανωγείων-Μοχός 1-1 Παγωμένος-Καρβελάς

Ηρόδοτος-Σπάθα 2-0 Κλαδάς,Ζαφείρης

Ασίτες-Αστέρας Περάματος 1-2 Μεταξάκης-Αντιασβίλι,Τσουπάκης

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αλμυρός 3-1 Κουτρούλιας, Δεδελετάκης, Βλιζνάκης-Βλιζνάκης

Κριτσά-ΠΑΟΚ 0-0

Μινώταυρος-ΑΟΧ 2-2 Νταγκουνάκης,Τόλιας-Εμρά(2)

ΕΑΠ-Επισκοπή 1-1 Καψαλάκης-Σωτηρόγλου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αναγέννηση Ιεράπετρας 13 Πλατανιάς 10 Μοχός 10 ΑΟΧ 10 Γιούχτας 10 Αλμυρός 9 Σπάθα 9 Επισκοπή 8 Αστέρας Περάματος 7 ΠΑΟΚ 5 Κριτσά 4 Ηρόδοτος 4 Ασίτες 3 Μινώταυρος 3 ΕΑΠ 2 Αετός Ανωγείων 2

Α΄ ΕΠΣΗ ΑΕΚ-Μαραθώνας 2-2 Βασιλάκης,Πίτσος-Σουτζής(2)

Πατούχας-Τύλισος 0-1 Ψυλλάκης

Αστέρας Μυρτιάς-Γαρίπα 2-1 Σαββάκης,Στειακάκης-Σαϊτάκης

ΑΟΤ-Κεραυνός 3-0 Φασομυτάκης(2), Ρουμπελάκης

Εθνικός-Ζαρός 2-1 Καβαλιέρης,Φασόης-Βαλαμούτσουνος

Ρούβας-Δίας 4-0 Καλογιαννάκης(2), Κεφαλούκος, Χαλκιαδάκης

Μινωική-ΠΑΝΟΜ 3-1 Καράνταης,Αποστολάκης,Ψαλτάκης-Ντόι

ΕΓΟΗ-Ραύκος 2-0 αυτ.Λαμπράκης,Αργυρούδης

Δειλινά-Ποσειδώνας 4-1 Καραντινός Στ.(2),Μαρρής,Λουλακάκης-Ντισπυράκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 20 Μινωική 17 Ρούβας 17 Ραύκος 14 Τύλισος 13 Πατούχας 12 Κέραυνος 12 Μαραθώνας 11 Αστέρας Μυρτιάς 11 ΑΟΤ 11 ΕΓΟΗ 10 Δειλινά 10 Εθνικός 10 Γαρίπα 9 Ζαρός 8 ΠΑΝΟΜ 8 Ποσειδώνας 5 Δίας 0

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Μοίρες-Γούβες 3-0 Καλτσέτο-Γόρτυς 2-3 Δαίδαλος-Μεταξοχώρι 1-4 Ανάληψη-Διαγόρας 1-2 Δωριέας-Ανθεστίων 3-2 Δαφνές-Ρωμανός 0-1 ΟΦΑ-Νέοι Εργοτέλη 4-0 Ελπίδες-Λίντο 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Μοίρες 19 Λίντο 16 Διαγόρας 16 Μεταξοχώρι 15 Γόρτυς 14 Γούβες 13 Ρωμάνος 12 Ανάληψη 11 Δαίδαλος 11 Δαφνές 7 Δωρίεας 6 Καλτσέτο 4 ΟΦΑ 4 Ανθεστίων 4 Ν.Εργοτέλη 2 Ελπίδες 2

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Άγιος Δημήτριος-Ανδρογέας 4-0 Κορφές-Ασήμι 1-6 Ροδιά-Αγία Βαρβάρα 1-1 Πηγαϊδάκια-Δαμάστα 2-1 Δόξα-Χάνδακας 1-0 Ν.Ηροδότου-Φαιστός 0-2 Πυργιώτισσα-ΑΕΔΑ αναβλήθηκε

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Άγιος Δημήτριος 16 Αγία Βαρβάρα 16 Αθλόπολις 15 Πυργιώτισσα 14 Φαιστός 14 Ασήμι 13 Δόξα Ηρακλείου 13 Πηγαϊδάκια 10 Δαμάστα 10 Χάνδακας 7 ΑΕΔΑ 6 Καμίνια 6 Ροδιά 6 Ανδρογέας 4 Ν.Ηροδότου 3 Κορφές 2