listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Το Ηράκλειο και η Κρήτη παίζουν μπάλα

Το athleticradio.gr για ακόμα μια Δευτέρα παρουσιάζει αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα από το περιφερειακό πρωτάθλημα μέχρι και την Γ΄κατηγορία των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ. Αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερ σας προσφέρονται στο «πιάτο». Περιφερειακό Γιούχτας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-1 Βενιανάκης-Δεδελετάκης Αλμυρός-ΕΑΠ 3-0 Ξυδάκης, Στρατήγης, Καλλιπολίτης Πλατανιάς-Κριτσά 1-0 Χαρατσής Αστέρας Περάματος-Σπάθα 1-2 Τσουπάκης-Παπαδομανωλάκης, Δεληστεφανής ΑΟΧ-Αετός Ανωγείων 3-1 Βασαδάκης(2), Τρυγάζης-Μπαστάκης

Το athleticradio.gr για ακόμα μια Δευτέρα παρουσιάζει αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα από το περιφερειακό πρωτάθλημα μέχρι και την Γ΄κατηγορία των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ. Αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερ σας προσφέρονται στο «πιάτο».

Περιφερειακό Γιούχτας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-1 Βενιανάκης-Δεδελετάκης

Αλμυρός-ΕΑΠ 3-0 Ξυδάκης, Στρατήγης, Καλλιπολίτης

Πλατανιάς-Κριτσά 1-0 Χαρατσής

Αστέρας Περάματος-Σπάθα 1-2 Τσουπάκης-Παπαδομανωλάκης, Δεληστεφανής

ΑΟΧ-Αετός Ανωγείων 3-1 Βασαδάκης(2), Τρυγάζης-Μπαστάκης

Επισκοπή-Ασίτες 4-1 Γουλόπουλος, αυτ.Κοπιδάκης, Βελονάκης(2)-Μεταξάκης

Μοχός-Ηρόδοτος 4-0 Κουράκης(2), Κίτσας, Νταουσιάνης

ΠΑΟΚ-Μινώταυρος 4-0 Μαμουλάκης(2), Ρουμπάκης, Περογαμβράκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αναγέννηση Ιεράπετρας 10 Πλατανιάς 10 ΑΟΧ 9 Αλμυρός 9 Μοχός 9 Σπάθα 9 Γιούχτας 7 Επισκοπή 7 Αστέρας Περάματος 4 ΠΑΟΚ 4 Κριτσά 3 Ασίτες 3 Μινώταυρος 2 ΕΑΠ 1 Ηρόδοτος 1 Αετός Ανωγείων 1

Α΄ ΕΠΣΗ Μαραθώνας-Πατούχας 1-1 Σουτζής-Καστελιανάκης

Γαρίπα-ΑΕΚ 1-3 Φραγκιαδάκης-Πυροβολάκης, Τσέρτζι, Ζανελάρη

Αστέρας Μυρτιάς-Ρούβας 0-4 Κεφαλούκος(2), Ξημεράκης, Παπαδάκης Σ.

Κεραυνός-ΠΑΝΟΜ 2-1 Τσέρτζι(2)-Κατσάφαρος

Ποσειδώνας-Εθνικος 1-0 Τσαϊνης

Τύλισος-ΕΓΟΗ 1-2 Σμαραγδής-Μάρκου(2)

Δίας-Δειλινά 2-3 Ταφλαΐ, αυτ.Λουλακάκης-Γιακουμάκης(2), Μουντράκης

Ζαρός-Μινωική 1-0 Μπαστάκης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 19 Μινωική 14 Ραύκος 14 Ρούβας 14 Πατούχας 12 Κεραυνός 12 Μαραθώνας 10 Τύλισος 10 Γαρίπα 9 ΠΑΝΟΜ 8 Αστέρας Μυρτιάς 8 Τυμπάκι 8 Ζαρός 8 Εθνικός 7 Δειλινά 7 Ζαρός 5 ΕΓΟΗ 7 Ποσειδώνας 5 Δίας 0

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Γόρτυς-Μοίρες 2-2 Μεταξοχώρι-Γούβες 4-0 Διαγόρας-Καλτσέτο 2-0 Ανθεστίων-Δαίδαλος 0-3 Ρωμανός-Ανάληψη 2-3 Ν.Εργοτέλη-Δωριέας αναβλήθηκε Ελπίδες-Δαφνές 0-2 Λίντο-ΟΦΑ 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Μοίρες 16 Λίντο 13 Διαγόρας 13 Γούβες 13 Μεταξοχώρι 12 Γόρτυς 11 Δαίδαλος 11 Ανάληψη 11 Ρωμανός 9 Δαφνές 7 Καλτσέτο 4 Ανθεστίων 4 Δωριέας 3 Ν. Εργοτέλη 2 Ελπίδες 2 ΟΦΑ 1

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Ασήμι-Άγιος Δημήτριος 1-1 Αγία Βαρβάρα-Ανδρογέας 3-0 Δαμάστα-Κορφές 1-0 Χάνδακάς-Ροδιά 2-1 Φαιστός-Πηγαϊδάκια 2-1 Αθλόπολις-Δόξα Ηρακλείου 4-3 Πυργιώτισσα-Νέοι Ηροδότου 2-0 ΑΕΔΑ-ΑΟΚ 2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αγία Βαρβάρα 15 Πυργιώτισσα 14 Άγιος Δημήτριος 13 Αθλόπολις 12 Φαιστός 11 Ασήμι 10 Δαμάστα 10 Δόξα Ηρακλείου 10 Χάνδακας 7 Πηγαϊδάκια 7 ΑΟΚ 6 ΑΕΔΑ 6 Ροδιά 6 Ανδρογέας 4 Νέοι Ηροδότου 3 Κορφές 2

Γ΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Νέοι Αλμυρού-Μάραθος 2-4 Πετροκεφάλι-Ρόκα 3-1 Κεραυνός-Γαλιά 5-0 Κόρακας-Αναγέννηση 3-0 α.α. Γωνιές-Παλιανή 2008 0-6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Παλιανή 2008 9 Μάραθος 7 Φόδελε 6 Αχλάδα 6 Αναγέννηση 6 Πετροκεφάλι 4 Γαλιά 4 Κεραυνός 3 Γωνιές 3 Ρόκα 1 Νέοι Αλμυρού 1 Μεγάλη Βρύση 1 Κόρακας 0