listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Η Κρήτη παίζει μπάλα Μέρος 3ον

Για ακόμα μια Δευτέρα το athleticradio.gr καταγράφει τα πάντα από ολόκληρη την Κρήτη και σας μεταφέρει στα γήπεδα του νησιού καθώς και ολόκληρου του νομού Ηρακλείου.

Για τρίτη συνεχόμενη Δευτέρα το athleticradio.gr σας μεταφέρει σε όλα τα γήπεδα από το περιφερειακό μέχρι και την Γ΄ κατηγορία των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ καθώς και τις βαθμολογίες από τις κατηγορίες.

Περιφερειακό Ηρόδοτος-Αστέρας Περάματος 3-0 Μερκουλίδης, αυτ.Χατζάκης, Κλαδάς Αετός Ανωγείων-ΠΑΟΚ 1-1 Τράκας-αυτ.Χαλίλ ΕΑΠ-Γιούχτας 0-3 αυτ.Χατζηδάκης, Τσαφαντάκης(2) Μοχός-ΑΟΧ 2-0 Νταουσιάνης, Κίτσας Ασίτες-Αλμυρός 1-3 Καραταράκης-Ξυδάκης, Βλιζνάκης(2) Μινώταυρος-Πλατανιάς 2-2 Βακαλουνάκης(2)-Παπανικολάου(2) Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κριτσά 3-1 Χατζάκης, Δεδελετάκης, Κουτούζος-Παρασύρης Σπάθα-Επισκοπή 2-0 αυτ.Δημητριάδης, Χούτρης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αναγέννηση Ιεράπετρας 9 Πλατανιάς 7 ΑΟΧ 6 Γιούχτας 6 Αλμυρός 6 Σπάθα 6 Μοχός 6 Επισκοπή 4 Αστέρας Περάματος 4 Κριτσά 3 Ασίτες 3 Μινώταυρος 2 ΕΑΠ 1 Ηρόδοτος 1 ΠΑΟΚ 1 Αετός Ανωγείων 1

Α΄ ΕΠΣΗ Πατούχας-ΑΕΚ 0-0 Δειλινά-Αστέρας Μυρτιάς 1-3 Καρανδινός Στ.-Κουκάκης, Αντωνακάκης, Καπελώνης Εθνικός-Δίας 2-0 Γκίκας, Στεφανάκης ΠΑΝΟΜ-Ραύκος 0-0 ΑΟΤ-Τύλισσος 1-2 Μανιαδάκης-Καλέας, Τεφτσής ΕΓΟΗ-Μαραθώνας 1-1 Σιδερίδης-Βολιτάκης

Κεραυνός-Ζαρός 0-1 Χαριστάκης Μινωική-Ποσειδώνας 2-2 Ψαλτάκης, Γεωργακάκης-Τσαϊνης(2)

Ρούβας-Γαρίπα 0-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 16 Μινωική 14 Ραύκος 13 Ρούβας 11 Πατούχας 11 Τύλισος 10 Κεραυνός 9 Μαραθώνας 9 Γαρίπα 9 ΠΑΝΟΜ 8 Αστέρας Μυρτιάς 8 Τυμπάκι 7 Εθνικός 7 Ζαρός 5 Δειλινά 4 ΕΓΟΗ 4 Ποσειδώνας 2 Δίας 0

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Μοίρες-Μεταξοχώρι 2-0

Γόρτυς-Διαγόρας 1-1

Γούβες-Ανθεστίων 2-0

Καλτσέτο-Ρωμανός 1-3

Δαίδαλος-Ν.Εργοτέλη 1-1

Ανάληψη-Ελπίδες 1-1

Δωριέας-Λίντο 2-6

ΟΦΑ-Δαφνές 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Μοίρες 15 Γούβες 13 Γόρτυς 10 Λίντο 10 Διαγόρας 10 Ρωμανός 9 Μεταξοχώρι 9 Δαίδαλος 8 Ανάληψη 8 Ανθεστίων 4 Καλτσέτο 4 Δαφνές 4 Δωριέας 3 Ν.Εργοτέλη 2 Ελπίδες 2 ΟΦΑ 1

Γ΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Ολυμπιακός-Χαραυγή 0-1 Αγ.Βασίλειος-Δεμάτι 1-5 Σκινιάς-Κόροιβος 1-1 Άρης Γουρνών-Θέρισος 0-1 ΠΑΝΟΜ 2000-Πήγασος αναβλήθηκε Ηρακλής Ηρακλείου-Νέοι Μοχού 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δεμάτι 9 Ηρακλής Ηρακλείου 9 Κόροιβος 7 Θέρισος 6 Πήγασος 6 Ηρακλής Νιπιδιτού 6 Σκινιάς 5 ΠΑΝΟΜ 2000 3 Χαραυγή 3 Νέοι Μοχού 2 Ατρόμητος 1 Άρης Γουρνών 0 Ολυμπιακός Ηρακλείου 0 Άγιος Βασιλείος 0

Γ΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Ρόκα-Νέοι Αλμυρού 1-1 Δόξα-Μάραθος 0-0 Αναγέννηση-Κεραυνός 3-2 Μεγάλη Βρύση-Φόδελε 0-6 Παλιανή 2008-Κόρακας 3-0 Ρεπό:Πετροκεφάλι

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Φόδελε 6 Παλιανή 2008 6 Μάραθος 4 Δόξα Γαλιάς 4 Αχλάδα 3 Γωνιές 3 Αναγέννηση 3 Ρόκα 1 Πετροκεφάλι 1 Νέοι Αλμυρού 1 Μεγάλη Βρύση 1 Κεραυνός 0 Κόρακας 0